Vítězem slovenského tendru na provozování vrtulníkové záchranky se stala Air - Transport Europe, společnost se chce ucházet i o české základny

Na základě výběrového řízení učinil slovenský Úřad pro dohled nad zdravotní péčí rozhodnutí vydat AIR - TRANSPORT EUROPE (ATE) povolení k provozování ambulantní vrtulníkové záchranné služby ve všech sedmi střediscích na Slovensku na dalších šest let. V Česku se ATE od roku 2017 stará o provoz letecké záchranky v Olomouci. V souvislosti s připravovaným tendrem na provozovatele letecké záchranné služby v ČR se však chce ucházet i o další kraje.

"Z rozhodnutí o vydání nových povolení pro provozování všech středisek vrtulníkové záchranné zdravotní služby máme velkou radost. Jako pokračující provozovatel letecké záchranky budeme usilovat o neustálé zvyšování úrovně kvality poskytované urgentní zdravotní péče," komentuje úspěch společnosti ATE její jednatel Milan Hoholík.

Kontakt pro novináře:

Roman Pavlík

pavlik@fleishman.com

Klíčová slova ČR-Slovensko-zdraví-letectví-záchranná-Air - Transport Europe

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zdravotnictví
Auto-moto, doprava a stroje

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.