Las Vegas vítá během slavnostního položení základního kamene první hotely Delta řetězce Marriott

Společnost CAI Investments zahajuje výstavbu hotelu o 24 podlažích, s 284 pokoji, západně od centrální ulice Strip

Ve středu 26. června položila společnost CAI Investments základní kámen na budoucím místě výstavby prvního hotelu Delta řetězce Marriott v Las Vegas, který se bude nacházet na adrese 3883 West Flamingo Road. V rámci oslavy projektu provedl slavnostní výkop Michael Naft, komisař okresu Clark, Christopher Beavor, zakladatel CAI Investments a zástupci vedení společností Marriott International a Crescent Hotels & Resorts. 26. červen 2019 byl oficiálně vyhlášen „DNEM CAI INVESTMENTS a HOTELU DELTA".

Moderní, 24podlažní hotel nabídne turistům a návštěvníkům výstav plnohodnotný, funkční zážitek na ploše přibližně 10 000 čtverečních stop konferenčního prostoru a přibližně 1600 čtverečních stop obchodních prostor, spolu s pohodlným vybavením včetně střešního bazénu, fitness centra, krytého parkoviště, lobby baru ve vstupní hale a kavárny. Jedinečná nemovitost bude sousedit s nadjezdem Hormon a poskytne hostům jedinečný přístup k hlavní ulici Las Vegas Strip a primárnímu kongresovému centru.

Delta Hotel řetězce Marriott, který má být otevřen ve čtvrtém čtvrtletí roku 2021, je konečnou fází víceúčelové výstavby CAI Investments o rozloze 8,6 akrů, která byla zahájena v roce 2017. Projekt s mnohamilionovými náklady také zahrnuje maloobchodní a restaurační prostor o rozloze 27 000 čtverečních stop s potvrzenými nájemci včetně společností Walgreens, Del Taco, Denny's, Wahoo's Fish Tacos a Chick-Fil-A.

Vykreslení projektu a fotografie z akce si stáhněte zde

Doplňující video z akce si stáhnete zde

Foto a video zajistila společnost Radioactive Productions

O SPOLEČNOSTI CAI INVESTMENTS:

Společnost CAI Investments se zaměřuje na poskytování bezpečných, atraktivních investičních výnosů prostřednictvím strategické akviziční a majetkové správy zatížených nemovitostí při posilování amerických trhů stability a růstu. Vysoce uznávaný investiční podnik financuje, rozvíjí a spravuje nemovitosti na klíčových trzích napříč celou zemí. Společnost CAI Investments jako plně integrovaná společnost s přibližně 20 zaměstnanci řídí celý proces vývoje nemovitostí pro některé z největších a nejvlivnějších společností na světě a specializuje se na odvětví, jako jsou služby, korporace, maloobchod a pohostinství. Další informace naleznete na webových stránkách caicap.com.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/944892/Delta_Render_Overall.jpg

KONTAKT: Další informace, Kirvin Doak Communications, Tawny Strelic / Hannah Gornto, tstrelic@kirvindoak.com / hgornto@kirvindoak.com, 702.737.3100

Klíčová slova USA-hotely-stavby-CAI Investments

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality
Služby, cestovní ruch

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.