Egon Zehnder a Sinequanon formalizují obchodní spolupráci

Firmy Egon Zehnder a Sinequanon (dále jen SQN) formalizují obchodní spolupráci v oblasti rozšiřování revolučního přístupu společnosti SQN k transformaci kultury prostřednictvím zapojení lidského potenciálu na bázi umělé inteligence

• Společnost Egon Zehnder uskutečnila dlouhodobou investici do společnosti SQN, aby přinesla chráněné řešení pro změnu kultury na bázi umělé inteligence svým klientům a umožnila jim odblokovat jejich potenciál.

• Platforma SQN Living AnalyticsTM s operačním systémem SQN Flow Operating SystemTM, přesně měří dopad kultury na organizace od jejich základu. Jde o první platformu pro změnu kultury a přístup, který se soustavně snaží o zlepšení výkonnosti.

• Klienti společnosti SQN prokazují po 18 měsících zlepšení produktivity o 10 až 20 procent, stejně jako ohromný nárůst energie a odhodlání u svých zaměstnanců.

Přední světová konzultační firma Egon Zehnder, formalizovala smlouvu o nákupu minoritního podílu společnosti Sinequanon (dále jen SQN), se sídlem ve švýcarském Curychu. Tato společnost využívá umělou inteligenci a pokročilou analytiku pro zlepšování kultury a výkonnosti zaměstnanců. Společnost SQN je první firmou, která vyřešila kód mezi kulturou a výkonností soustavně v průběhu času a při zapojení každého klienta.

Investice do společnosti SQN signalizuje záměr společnosti Egon Zehnder stavět na svých 55 letech zkušeností v oblasti řízení a kultury prostřednictvím jedinečné kombinace pokročilých technologií a lidského přístupu k vedení společnosti SQN. Firmy budou spolupracovat na rozšiřování platformy Living AnalyticsTM a systému Flow Operating SystemTM společnosti SQN.

Systém flowOSTM společnosti SQN využívá daty řízený proces na bázi umělé inteligence k identifikaci optimální kultury organizace a následně řídí změnu chování, kterou potřebují jednotlivci, týmy a obchodní subjekty. V práci s klienty přináší flowOSTM soustavně výrazné zlepšování, pokud jde o energii a produktivitu lidí.

„Od svých klientů neustále posloucháme, že změna kultury je jedním z nejnáročnějších aspektů řízení. Ve společnosti SQN jsme našli moderního partnera, abychom mohli dodávat integrované služby pro naše klienty tím, že spojíme jak lidský přístup k řízení, tak průkopnickou technologii,“ řekla Jill Aderová, předsedkyně představenstva společnosti Egon Zehnder. „Pevně věříme, že ty nejlepší poradenské služby, které nabízíme našim klientům, spojují technologii s humanitou,“ dodala.

Partnerství je založeno na společné víře, že změna kultury je pro organizace velice důležitá, k tomu, aby se přizpůsobily a prorazily v dnešním složitém světě. Spojuje zkušenosti společnosti Egon Zehnder z oblasti poradenství a odblokování schopností zkušených vedoucích pracovníků se schopností společnosti SQN získat přístup a posílit organizaci jako celek prostřednictvím změny kultury.

„Vždycky mě frustrovalo, že velké firmy pohlcují ohromné množství energie lidí. Ve skutečnosti z našich údajů vyplývá, že méně než 10% zaměstnanců využívá svůj potenciál naplno. V současné době, kdy organizace pociťují kruté důsledky narušení systémů, je příležitost oboustranně prospěšné spolupráce mezi zaměstnanci a firmou velice důležitá. Moje celoživotní mise je najít metodu, která by toto umožnila a zároveň brala v úvahu firmu jako takovou a touto metodou je systém flowOSTM,“ řekl Per Lagerstrom, generální ředitel společnosti SQN. „Společnosti Egon Zehnder a SQN mají stejný cíl, kterým je odblokování lidského potenciálu. Věřím, že spolu dokážeme zázraky a velice se na naši spolupráci těším,“ dodal.

„Věříme, že svět potřebuje více skvělých vůdčích osobností. Ve skutečnosti z průzkumu, který jsme nedávno realizovali u 402 generálních ředitelů firem vyplynulo, že za nejnáročnější aspekt své funkce považují změnu kultury,“ uvedl Gabriel Andrade, partner ve společnosti Egon Zehnder a člen představenstva společnosti SQN. „S inteligencí end-to-end operačního systému a řízenou podporou společnosti SQN můžeme našim klientům poradit, jak změnit lidské zdroje a řízení výkonů pro blízkou budoucnost.“

Společnost SQN přináší do již tak silné spolupráce nové možnosti. Strategická aliance firmy Egon Zehnder se společností Mobius Executive Leadership, se sídlem v Londýně a Cambridge, v americkém státě Massachusetts, firmou zaměřenou na vývoj řízení, přináší na míru šitý program pro rozvoj vedoucích pracovníků na úrovni generálních ředitelů a nejvyššího vedení, který umožňuje převratné změny často popisované účastníky jako „změny života“, které mohou na druhé straně násobit dopad SQN. Kromě toho spolupracuje společnost Egon Zehnder se společností Paradox Strategies, poradenskou firmou, jejíž spoluzakladatelkou je profesorka Harvardské university Linda Hillová, na vývoji chráněné diagnostické metody kultury Innovation Quotient (IQ), založené na jejím vlastním výzkumu. Pomáhá klientům lépe pochopit, do jaké míry jim kultura umožňuje nebo znemožňuje zvyšování jejich schopností.

Poznámka pro vydavatele

Společnost Sinequanon (dále jen SQN) je soukromě vlastněná začínající PeopleTech firma založená v roce 2015. I když pracujeme na celém světě a v různých oborech, našim domovem je Švýcarsko a máme pobočky v Jihoafrické a České republice.

Společnost SQN má zanícený tým 60 lidí, které spojuje základní víra v naše lidské schopnosti se radikálně změnit a rozvíjet se a usilujeme o spojení nejdelikátnějších dovedností s těžkou prací. Naši lidé pracují v oblasti chování, neurologických věd a datových věd, technologie a klientských služeb.

Ve společnosti SQN věříme, že řízení lidského kapitálu a konzultace změn jsou klíčem ke změně, tam kde je nutná. Sloučili jsme data, vědecké a vhodné obchodní principy do převratného přístupu, který umožňuje čerpat zdroje lidské energie, které jsou velmi často polapeny v ohromných firmách, a který zajišťuje materiální zlepšení jak pro zaměstnance, tak firmy samotné od samého základu.

Nabízíme sadu produktů a služeb pro změnu kultury pod značkami Living AnalyticsTM a flowOSTM, spolu se speciálním modelem podle požadavků klienta.

http://sqn.world

O společnosti Egon Zehnder

Egon Zehnder je přední světová poradenská firma, která má jediný cíl: transformovat lidi, organizace a svět prostřednictvím skvělého řízení.

Jsme si vědomi toho, co mohou skvělí vedoucí udělat a usilujeme o to, abychom dodávali ta nejlepší řešení v oblasti řízení pro naše klienty.

V rámci koncepce One Firm, spojuje našich více než 480 poradců v 68 pobočkách a 40 zemích silné stránky jednotlivců, aby vznikl jeden silný a spolupracující tým.

Úzce spolupracujeme s veřejností a soukromými firmami, rodinnými podniky a neziskovými a vládními agenturami na poskytování poradenských služeb správním radám společností, zajišťovali pomoc při hledání vedoucích pracovníků a jejich nástupců, hodnocení vedoucích pracovníků, jejich rozvoji a organizačních změnách.

Nabízíme celou řadu integrovaných služeb pro podporu naší konzultační práce v oblasti řízení: Naše strategická spolupráce se společností Mobius Executive Leadership, se sídlem v Londýně a Cambridge, v americkém státě Massachusetts, firmou zaměřenou na vývoj řízení, přináší na míru šitý program pro rozvoj vedoucích pracovníků na úrovni generálních ředitelů a nejvyššího vedení, který umožňuje převratné změny často popisované účastníky jako „změny života“. Kromě toho spolupracujeme se společností Paradox Strategies, poradenskou firmou, jejíž spoluzakladatelkou je profesorka Harvardské university Linda Hillová, na vývoji chráněné diagnostické metody kultury Innovation Quotient (IQ), založené na jejím vlastním výzkumu. Pomáhá klientům lépe pochopit, do jaké míry jim kultura umožňuje nebo znemožňuje zvyšování jejich schopností.

Usilujeme o stejné cíle a jsme pyšní na práci, kterou můžeme přispět k úspěšným kariérám, silnějším společnostem a lepšímu světu.

www.egonzehnder.com

Zdrojovou zprávu si můžete prohlédnout na stránkách businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20190527005228/en/

Kontakty

Globální média

Hilary Crnkovich

Globální vedoucí marketingu a komunikace

Tel : +1 312-260-8978

Stacy Drumtra

Vedoucí marketingu a komunikace pro Spojené státy americké

Tel : +1 312-260-8974

Zdroj: Egon Zehnder

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

PROTEXT

Klíčová slova Švýcarsko-trh-práce-počítače-Egon Zehnder

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.