Arete Invest CEE II - fond s nejvyšší průměrnou výnosností

Arete Invest CEE II - fond s nejvyšší průměrnou výnosností

Arete Invest CEE II - fond s nejvyšší průměrnou výnosností

Již podruhé v řadě byly Hospodářskými novinami vyhlášeny výsledky oficiálních žebříčků porovnání investičních fondů za uplynulý rok v České republice, a to jak mezi fondy kvalifikovaných investorů, tak u retailových fondů určených pro drobné investory.

Arete Invest celkově předstihl se svým podfondem Arete Invest CEE II konkurenci a s přehledem se umístil na prvním místě s nejvyšší průměrnou výnosností za poslední tři roky ve výši 30 % p. a.

Pečlivě vybrané portfolio, jeho diverzifikace, nízká míra zadlužení, stále se rozrůstající majetek, vlastní výstavba a působnost ve dvou zemích - tato kombinace dělá z Arete Invest nejvýnosnější a stabilní investiční fond, který hrdě obstojí i v konkurenci starších a větších investičních fondů.

Arete Invest CEE II je podfondem fondu ARETE INVEST, který je transparentním fondem kvalifikovaných investorů a zaměřuje se především na investice do dokončených nemovitostí s možností další výstavby, které generují pravidelné výnosy ve formě nájemného.

Klíčová slova ČR-finance-fondy-Arete Invest

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.