Odvaha a technologie spojily společnosti Artin a Notum

Skupina ARTIN se rozšiřuje o dalšího člena - společnost Notum Technologies

Skupina ARTIN se rozšiřuje o dalšího člena - společnost Notum Technologies

Skupina ARTIN se rozšiřuje o dalšího člena - společnost Notum Technologies. ARTIN možná znáte díky odvážnému zavedení neomezené dovolené a díky ambicióznímu projektu Roboauto. Za společností NOTUM pak stojí zajímavé aplikace ovládané očima a hlasem či parkovací systémy, kde se práce vývojářů potkává právě s týmem Roboauta.

V ranního hodinách 13.3. ARTIN Group získala 34 procentní podíl v NOTUM Technologies.

NOTUM se zaměřuje na mobilní a webové aplikace a Javascript technologie. Nebojí se v konkurenčním prostředí vývoje softwaru trvat na zakázkách, které vývojáře skutečně baví a díky kterým hledají stále nová řešení. Příkladem může být využití kamerového systému pro monitorování platících zákazníků na parkovišti, práce s relativními souřadnicemi a jejich převod na GPS nebo mobilní aplikace, která mapuje stav stromů v České republice.

Jaké jsou důvody takových spojení?

"Mobilní aplikace je to, co v portfoliu ARTINu zatím chybí, navíc rádi posílíme skupinu našich Javascriptařů," říká Tomáš Ondráček, jednatel skupiny ARTIN, čímž ozřejmuje hlavní motivaci ke spojení firem. Stejně tak spolumajitel firmy NOTUM Ondřej Janošík vidí ve vstupu ARTINu samozřejmě pozitiva: "Věříme, že díky ARTINu se nám otevřou dveře k dalším zajímavým zakázkám a že porosteme společně."

Oba pak shodně dodávají: "Máme velmi podobně nastavené hodnoty a principy fungování, bez toho bychom si k podpisu smlouvy nesedli."

Kontakt:

Kristýna Čončka Čermáková, cermakova@artin.cz

Klíčová slova ČR-počítače-komunikace-firmy-Artin-Notum

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.