Společnost Absen představí na veletrhu ISLE 2019 své nejnovější úzké pixelové LED řešení

Společnost Absen (SZSE: 300389), přední světový vývozce zařízení LED, představí na mezinárodním veletrhu displejů a LED osvětlení (ISLE 2019) v rámci své kampaně Fine Pixel Generation své nové řady produktů s úzkou pixelovou roztečí (NPP). Tato největší výstava panelů a LED osvětlení v Asii se bude konat od 3. do 6. března v kantonském výstavním komplexu v Kantonu v Číně. Produkty společnosti Absen budou vystaveny na stánku 9.2B-01.

Nová řada Absen Aries (s pixelovou roztečí 1,5 mm, AX1,5) a řada CR (s pixelovou roztečí 0,9 mm, CR0.9) poskytuje díky nejnovějším technologii IMD (Integrated Matrix Device) a technologii společné katody (CC) pětinásobně vyšší výkon oproti tradičním LED obrazovkám, přičemž spotřebovává o 20 % méně energie.

- Řada Aries umožňuje mnohem širší škálu barev, zatímco je odolná vůči silniční dopravě, aby uspokojila rostoucí poptávku po LED panelech s roztečí pod 2 mm pro akce, jakými jsou automobilové výstavy, zavádění produktů, konference a živé televizní vysílání. Je také ideální pro pevné instalace.

- Model CR0.9 je ideální pro podnikový sektor a řídicí centra. Obsahuje skutečné HD rozlišení pixel-to-pixel v 4K a 8K a zároveň dosahuje vysoké úrovně odstínů šedé při nízkých úrovních jasu díky technologii CrystalView.

- Společnost Absen bude také prezentovat řešení Absenicon, displej „vše v jednom", který byl speciálně vyvinut pro konferenční místnosti, výstavní a přednáškové prostory, který je dodáván v 5 různých velikostech s úhlopříčkou od 110 "do 220" včetně kompatibility 4K.

- Návštěvníci veletrhu ISLE 2019 budou moci také vidět stávající produkty firmy Absen, včetně řady Polaris, řady N-Plus pro maloobchodní a firemní aplikace a modelu Cassette pro outdoorovou a dopravní reklamu.

O výstavě ISLE

Mezinárodní výstava LED panelů a osvětlení (ISLE) je prémiová obchodní platforma pro průmysl panelů a LED osvětlení, která se koná každoročně v provincii Kuang-tung v Číně. S největší výstavní plochou v Asii a více než 1 800 vystavovateli výstava ISLE pokrývá plochu překračující 100 000 metrů čtverečních. V průběhu výstavy ISLE se také koná řada workshopů a seminářů na téma technologií displejů a využití panelů.

http://www.isle.org.cn

O společnosti Absen

Společnost Absen Optoelectronic Co, Ltd (Absen), založená v roce 2001, je čínský výrobce vysoce kvalitních LED displejů. Společnost sídlí v Šen-čenu a je kótovaná na burze Shenzhen Stock Exchange (SZSE: 300389). Společnost Absen je známá svou globální přítomností, komplexními službami a vysoce kvalitními produkty pro živé akce, vysílání a jevištní pronájem. S počtem 1 500 zaměstnanců působí společnost Absen ve více než 120 zemích a přispěla k úspěchu více než 30 000 projektů a instalací na celém světě.

Web: https://www.absen.com

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/826838/Absen_ISLE2019.jpg

KONTAKT: Tel: +86-755-89747399, E-mail: absen@absen.com

Klíčová slova Čína-elektronika-Absen

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.