Největší náborové job days pro lékaře a zdravotnický personál

Desáté Mezinárodní job days lékařství a zdraví, které se uskuteční ve dnech 26.-27.10., se díky svému unikátnímu konceptu řadí mezi největší náborové akce ve střední Evropě.

České lékařky a čeští lékaři, pečovatelský personál, zdravotní sestry a studentky a studenti lékařských fakult se mohou těšit na absolutní highlight v oblasti plánování své další profesní kariéry. Ve dnech 26. - 27. 10. 2018 do Prahy dorazí TOP nemocnice a zdravotnická zařízení včetně svého vedení a členů managementu, aby odborným návštěvníkům akce poskytli informace o dalším profesním směřování a nabídli vynikající pracovní a platové podmínky. Veškeré dotazy návštěvníků rovněž rády zodpoví české lékařky a čeští lékaři, kteří v Německu a Rakousku již pracují. Výše uvedené platí samozřejmě i pro zastoupená zařízení z České republiky.

Zájemci o práci si budou moci vybírat z volných pracovních míst napříč všemi odbornostmi a pozicemi, ať už se jedná o asistující lékaře, specialisty nebo primáře. Totéž platí pro zdravotní sestry a pečovatelský personál. Všechny špičkové nemocnice a zdravotnická zařízení, která se v Praze představí, si pro zájemce o práci kromě vysokých výdělků připravily celou řadu dalších benefitů. Jako vystavovatelé se představí nemocnice a zařízení z Německa, Rakouska a České republiky. V rámci doprovodného programu se uskuteční velká tombola o pobytové vouchery a další hodnotné ceny.

Akce je určena pouze pro odborné návštěvníky, vstup je zdarma!

Místo konání:

NH City Hotel Praha

Mozartova 261/1

Smíchov

Stanice metra: Anděl

Otevírací doba:

Pátek 26.10.2018

10.30 - 18.00 hodin

Sobota 27.10.2018

10.00 - 16.00 hodin

Randolf T. Kunert / Zlata Stašková

E-mail: media@agentura-rtk.cz

Tel.: 00 420 604 786 347

Klíčová slova ČR-Německo-Rakousko-lékaři-práce-firmy-Agentura RTK International

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zdravotnictví
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.