Společnost CRRC získává na veletrhu InnoTrans 2018 pozici „Tvůrce hodnot" díky novým inovacím a řešením

- Společnost CRRC představuje na veletrhu InnoTrans 2018 tři nové lokomotivy, vůz do metra a vysokorychlostní vlak

- Cílem je snížit náklady na klienta zavedením nových řešení monitorování „zdravotní péče" vlaků a flexibilních řešení

- Zavádí integrovaný systém železničních, nákladních, leteckých a pozemních dopravních řešení pro moderní města

InnoTrans 2018, přední světový veletrh pro dopravu, technologie a průmyslové ukazatele pro budoucí rozvoj měst, se stal včera svědkem odhalení nejnovějších a nejmodernějších produktů společnosti CRRC a jejích dopravních řešení. Jménem společnosti, která se rozhodla „vytvářet hodnoty pomocí špičkových technologií" v rámci integrovaného odvětví přepravních služeb, tato oslnila diváky odhalením několika moderních nových technologií a řadou inovativních řešení. Bylo to také poprvé, kdy společnost přivezla dvě skutečné lokomotivy ze vzdálenosti přes 7 300 km, aby se představila na předním světovém veletrhu dopravních technologií.

● Hybridní hnací lokomotiva s „vnitřním spalováním a baterií"

● CETROVO, nová generace „inteligentního" vlaku metra z uhlíkových vláken

„Během posledních několika let se CRRC zaměřovala na to, aby se jako globální poskytovatel řešení pro železniční přepravu stala „tvůrcem hodnot" pro své globální zákazníky a přešla z role dodavatele produktů do role tvůrce systémů," řekl Sun Yongcai, prezident společnosti CRRC. „Naše výstava na světově proslulém veletrhu InnoTrans, naše inovativní nové produkty a nákladově efektivní řešení tyto dva koncepty odrážejí." Společnost CRRC patří podle agentury SCI verkehr mezi největší dodavatele železničních zařízení v roce 2017 z hlediska obratu.

V rámci těchto koncepcí společnost představila své inovace ve třech klíčových oblastech, které jsou zaměřeny na získání času, snižování nákladů, inteligenci a integraci pro budoucnost.

Získání času

Kromě dvou nových lokomotiv a vozů metra prezentovaných ve venkovním výstavním centru společnost také představila řadu nových řešení pro rostoucí moderní města včetně vysoce univerzálního vysokorychlostního meziměstského vlaku a nákladního vozu, který může dosáhnout rychlosti 250 km/h. Nový meziměstský vlak nabízí možnost flexibility v období nízké či vysoké cestovní sezóny, zatímco časově úsporné nové nákladní vozidlo může snížit náklady dodavatelských řetězců s velkým objemem přepravy čerstvých potravin nebo materiálů první pomoci pro pomoc při katastrofách.

Snížení nákladů

S ohledem na optimalizaci společnost také představila PHM, senzorický „systém zdravotní péče" pro vlaky. Nově vyvinutý systém poskytuje operátorům diagnostiku a předpovědi v reálném čase a sleduje stav jejich vozového parku, čímž zlepšuje proces rozhodování a snižuje náklady pomocí přesné diagnostiky.

Integrace pro budoucnost

Nejnovější řešení nákladní přepravy od společnosti CRRC předložené návštěvníkům veletrhu divákům InnoTrans představuje svět, který je propojen s odpovídajícím dopravním systémem. Spojením různých druhů dopravy, jako je silniční, letecká, železniční a námořní doprava, do jednoho integrovaného systému se společnost snaží zlepšit logistiku, snížit náklady a zvýšit efektivitu.

„Cílem společnosti CRRC je vybudovat renomovanou mezinárodní společnost s řešeními a hodnotou v její podstatě. K dnešnímu dni jsme spolupracovali s partnery po celém světě, abychom zlepšili železniční dopravu a otevřeli celosvětově více než třicet center výzkumu a vývoje, včetně Sino-německého centra železniční tranzitní technologie, vybudovaného společně s univerzitou v Drážďanech, zde v Německu," řekl Cao Gangcai, mluvčí společnosti CRRC. Dále dodal: „Doufáme, že na veletrhu InnoTrans 2018 ukážeme naše úspěchy, ale také zdůrazníme příležitosti společné spolupráce pro vytváření hodnot v tomto odvětví a pro cestující železnicemi."

Veletrh InnoTrans 2018 se koná ve dnech 18.-21. září, navštivte halu 2.2/stánek č. 310!

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/747355/CRRC_1.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/747356/CRRC_2.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/747357/CRRC_3.jpg

KONTAKT: Bi Yupeng, +86-10-5186-2060, biyupeng@crrcgc.cc; Zhang Yong, +86-10-5186-2132, zhangyong@crrcgc.cc

Klíčová slova Německo-stroje-železnice-doprava-CRRC

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.