Finále CEE Cupu nabídne souboj Besiktase s Palmeiras

Ani Sparta, ani Slavia. Finále pražského CEE Cupu sice bude bez české účasti, i tak se bude jednat o velmi atraktivní utkání. Proti sobě totiž nastoupí hvězdný ročník Besiktase Istanbul proti Palmeiras.

Zápas se hraje v úterý 31. července od 18:00 v Ďolíčku, vstupné činí sto korun.

Sparta v rozhodujícím souboji o postup podlehla brazilskému celku 0:3, když Palmeiras těžili především ze dvou pokutových kopů. Svěřenci Ericha Brabce si museli vyčítat především dvě zahozené gólové šance v závěru, kdy se Václav Bláha dvakrát objevil osamocen před Audenirtonem, jenže v obou případech byl úspěšnější gólman brazilského týmu. Spartu tak čeká v pondělí souboj o páté místo proti Evertonu.

O druhém účastníkovi finále se následně rozhodovalo mezi Slavií a Besiktasem. Sešívaným stačil bod, k němuž skutečně měli blízko ještě pár minut před koncem střetnutí, kdy byl stav 1:1. Poté však svěřence Pavla Trávníka potopila chyba v obraně, které využil Oguzhan Akgün ke vstřelení rozhodujícího gólu.

Slavia tak v pondělí nastoupí pouze do zápasu o třetí místo proti FK Sarajevo.

Web: www.ceecup.org

Facebook: facebook.com/CEECupU19

Twitter: @cee_cup

Instagram: @CEECupU19

Klíčová slova Sport-fotbal-devatenáctka-CEE Cup-Active Times

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Sport

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.