Značka RevitaLash® Cosmetics přivítala nový přírůstek k řadě Color Cosmetic

 (PRNewsfoto/RevitaLash Cosmetics)

Dvojité balení Double-Ended Volume Set brzy v nabídce

RevitaLash® Cosmetics, přední společnost v kategorii péče o řasy a obočí, s potěšením oznámila nejnovější přírůstek své renomované sbírky lékařských výrobků, dvoufunkční sady pro zvýšení objemu Double-Ended Volume Set. Oceněné výrobky této značky, podkladová báze na řasy Volumizing Primer a řasenka Volumizing Mascara byly spojeny do jednoho balení 2v1, aby umožnily připravit a zvýšit přirozený objem a vytvořit krásně intenzivní a bohatě pigmentované řasy. Tato dvoufunkční sada, kterou schválili oční lékaři a dermatologové, poskytuje barevně intenzivní hydrataci, která umožňuje vícevrstvé nánosy zajišťující zřetelně dlouhou délku a objem přírodních řas.

Pozoruhodnými složkami podkladové báze Volumizing Primer je minerální barvivo modré indigo, které rozjasňuje oči a zesiluje tloušťku horní vrstvy řasenky, stejně jako selektivní přísady, které podporují silnější a zdravější řasy. Obsahují peptidy a panthenol pro posílení a hydrataci řas, polymery a přírodní rostlinné extrakty pro zvýšení vlhkosti a lesku, spolu s novým tvarovaným silikonovým kartáčkem pro rovnoměrné rozložení produktu na řasy.

Řasenka Volumizing Mascara byla vyvinuta s polymery Biotin a Soft Flex, které poskytují řasám hydrataci a posilující vlastnosti pro snadné dosažení délky a zesílení. Voděodolné provedení nabízí dlouhotrvající výsledky, zatímco nový kartáček ve tvaru přesýpacích hodin se přizpůsobuje přirozenému zakřivení linie řas. Řasenka Volumizing Mascara dodává sytou barvu a bezkonkurenční zvýraznění.

„Naše lékaři vedená kolekce se stále vyvíjí a neustále nabízí řešení pro zvýraznění krásy řas a obočí," říká Dr. Michael Brinkenhoff, generální ředitel a zakladatel společnosti RevitaLash Cosmetics. „Jsme velmi potěšeni, že našim zákazníkům můžeme poskytnout produkt 2v1, který je vhodný pro přípravu a zvýraznění vzhledu nádherných dlouhých řas."

Balení Double-Ended Volume značky RevitaLash Cosmetics stojí 34,50 USD a počínaje 20. červencem bude k dispozici na webových stránkách RevitaLash.com a v salonech, wellness centrech a v léčebných lázních v 62 zemích.

O značce RevitaLash Cosmetics

Společnost RevitaLash® Cosmetics je světová jednička ve výrobě zpevňujících a vyživujících kondicionérů na řasy, vlasy a obočí. Kolekce této značky, která byla založena v roce 2006, obsahuje oceněný kondicionér na vlasy RevitaLash® Advanced a kondicionér na obočí RevitaBrow® Advanced Eyebrow a je k dispozici ve více než 10 000 lékařských ordinacích, lázních, salonech a specializovaných prodejnách po celém světě. Podporovatel neziskových iniciativ týkajících se rakoviny prsu společnost RevitaLash Cosmetics věnuje část výtěžků na výzkumné a vzdělávací iniciativy a tím celoročně, nejen v říjnu, přispívá postiženým rakovinou prsu. Pro další informace navštivte webové stránky www.revitalash.com. [RevitaLash Advanced není k dispozici v Kalifornii.]

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/720224/RevitaLast_Cosmetics_double_ended_tube.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/653485/RevitaLash_Cosmetics_Logo.jpg

KONTAKT: Kara Coleman, 1-212-9867000 x125, kcoleman@behrmanpr.com

Klíčová slova USA-kosmetika-trendy-RevitaLash Cosmetics

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.