Společnost Amstar jmenovala nové vedení

Společnost Amstar oznámila jmenování Matthewa Karpa, Christophera Zeunera a Erin Little, kteří budou dohlížet na investice a operace v Severní a Jižní Americe a Evropě. Jason Lucas, současný prezident společnosti Amstar, odstoupí ze své funkce ke konci července 2018 po 12 letech významného přínosu pro společnost, včetně předsednictví v posledních dvou letech. Společnost Amstar by ráda poděkovala Jasonovi za jeho úsilí o vedení společnosti k pokračujícímu úspěchu.

Karp a Zeuner nastoupili do společnosti Amstar během minulého roku, kdy Karp dohlížel na akvizice v USA a nové obchodní iniciativy, Zeuner byl zodpovědný za správu mezinárodní platformy společnosti. V rámci tohoto jmenování byl Karp ustanoven ředitelem pro Severní a Jižní Ameriku a paní Little byla jmenována ředitelkou pro finance a operace. Zeuner je ředitelem společnosti Amstar pro Evropu.

Lucas uvedl: „Po 12 letech ve společnosti Amstar a řízení společnosti v posledních fázích transformace jsem připraven přijmout nové výzvy. Byl jsem rád, že jsem v loňském roce mohl přivést do týmu Matta, Chrise a Erin a jsem rád, že jsem mohl schválit vynikající manažerský tým, který bude pokračovat v mé práci. K Mattovi, Chrisovi a Erin mám plnou důvěru a jsem přesvědčen, že budou nadále stavět na jedinečné 30leté historii společnosti Amstar."

O společnosti Amstar

Společnost Amstar, založená v roce 1987, se sídlem v Denveru ve státě Colorado, je investiční správce nemovitostí, který získává, vyvíjí a spravuje všechny hlavní typy nemovitostí ve Spojených státech a na vybraných mezinárodních trzích. Společnost Amstar, která byla původně vytvořena pro investice a správu nemovitostí velké poradenské společnosti, začala rozšiřovat svou kapitálovou strategii téměř před deseti lety a vyrostla na společnost spravující aktiva v hodnotě přibližně 1,1 miliardy USD. Dnes je společnost Amstar hrdá na to, že se velmi zaměřuje a upíná pozornost na své klientské vztahy a že patří k lídrům v oblasti soukromých a institucionálních investic. Klienti společnosti Amstar pocházejí z celého světa a zahrnují americké a evropské instituce, pojišťovny, soukromé banky, fond fondů a poradenské investiční firmy, tzv. family office.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/552627/Amstar_Logo.jpg

KONTAKT: 303-534-6322

Klíčová slova USA-reality-finance-Amstar

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.