Český výrobce ARIES rozšiřuje své portfolio o bandáže

Společnost ARIES, a.s., silný hráč na poli zdravotní i sportovní komprese, rozšiřuje portfolio svých výrobních řad o ortopedické bandáže, jejichž výrobce Bandage s.r.o. ARIES letos v dubnu koupil a stal se tak 100% vlastníkem. Rozšíření výroby o ortopedickou řadu přizpůsobuje společnost i své logo. Nově je brand výrobce ARIES komunikován s dovětkem MEDICAL PRODUCTS, kterých nejlépe vystihuje hlavní směr produkce.

"V oblasti zdravotních kompresivních punčoch si držíme své stálé místo na domácím i zahraničních trzích a snažíme se stále naše produkty inovovat a vylepšovat. Stejně tak celý výrobní proces je certifikován standardem ISO 9001:2015 a produkty jako takové mají pečeť RAL. Protože oblast zdravotnické výroby je naším dominantním segmentem, bylo strategické rozhodnutí rozšířit portfolio firmy o další zdravotnické prostředky - ortopedické bandáže, logickým vyústěním jejího směřování," říká majitel a CEO společnosti ARIES, a.s., ing. Ladislav Šulc.

Společnost ARIES, a.s. je rodinnou společností, která vznikla po revoluci na zelené louce. Na začátku podnikání byla výroba punčochového zboží, avšak díky inovativnímu a progresivnímu přístupu majitele došlo brzy k rozšíření výroby nejprve o podpůrné, později i o zdravotní kompresivní zboží Avicenum. V portfoliu výrobce je také úspěšná sportovní značka speciálních kompresních produktů ROYAL BAY.

Již v průběhu roku 2017 vedení společnosti rozhodlo o specializaci všech výrobků, které mají uživatelům přinášet speciální zdravotní benefity, a ukončilo výrobu standardního punčochového zboží. Tu nahradilo novou produktovou řadou Avicenum FASHION, která kombinuje módní prvky s preventivními zdravotními účinky. "Všechny produkty z výroby ARIES dbají o zdraví svých uživatelů od prevence až po podporu léčby prostřednictvím silně kompresních zdravotních punčoch," doplňuje Šulc.

Spolu s koupí společnosti Bandage, s.r.o. se v ARIES opět rozšiřuje segment zdravotnické výroby, a proto ruku v ruce s tímto krokem došlo také k rozhodnutí o aktualizaci dovětku loga společnosti z původního VITALITY TEXTILES na MEDICAL PRODUCTS. "Výroba zdravotnických prostředků znamená spoustu specifických výrobních postupů, certifikací a legislativního schvalování produktů, ať už na Státním úřadu pro kontrolu léčiv či na Všeobecné zdravotní pojišťovně. Tato výroba podléhá speciálnímu režimu, který se bude do budoucna ještě zpřísňovat. Přišlo nám proto logické dát jednoznačně najevo, že ARIES je výrobcem kvalitních a normami prověřených zdravotnických prostředků," říká majitel společnosti, který se velkou mírou podílí i na marketingové strategii firmy.

"Změna loga ARIES se začne vizuálně postupně promítat do všech nových materiálů, které bude společnost uvádět na trh. Spolu s touto změnou přistoupil management také na jednoznačné vizuální oddělení produktových značek Avicenum, Avicenum FASHION a ROYAL BAY od značky firemní, která se aktuálně stává pouze zastřešujícím umbrella brandem garantujícím kvalitu produktů z výrobní dílny ve Vrchlabí," doplňuje marketingová ředitelka společnosti.

Mezi značky ARIES patří také obchodní brand ARIES MEDISHOP, pod kterým ARIES provozuje svojí obchodní činnost ve formě e-shopu a sítě prodejen zdravotnických potřeb.

Kontakt:

Pro bližší informace se můžete obracet na tiskovou mluvčí společnosti, ing. Lenku Fejfarovou - fejfarova@aries.eu, 605 299 518.

Klíčová slova ČR-zdraví-sporty-textil-firmy-bandáže-ARIES

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zdravotnictví
Sport
Zpracovatelský a výrobní průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.