LCG New Media vyhrála tendr pro firmu ACEMA

Vojtěch Lambert,ředitel fullservisové digitální agentury LCG New Media

Vojtěch Lambert,ředitel fullservisové digitální agentury LCG New Media

Vítězem tendru na novou digitální agenturu pro finanční instituci ACEMA se stala společnost LCG New Media. "Pro ACEMU budeme mít na starosti přípravu PPC kampaní, veškerý obsahový marketing na sociálních sítích a SEO,“ okomentoval vítězství v tendru ředitel fullservisové digitální agentury LCG New Media Vojtěch Lambert.

Finanční instituce ACEMA je nebankovní společnost rodinného typu. Za bezmála dvacetileté působení na českém trhu se stala jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů zajištěných úvěrů. Firma má na svém kontě více než 50.000 spokojených zákazníků. Toho dosáhla mimo jiné díky osobnímu a rychlému přístupu k vlastním klientům. Portfolio společnosti zahrnuje úvěry pro živnostníky a podnikatele, osobní půjčky, konsolidaci půjček a hypotéky na pronájem.

LCG New Media pracuje pro 6 značek Omega Pharma/Perrigo, Edenred, Loterii Korunka, Bubbleology ČR, SK a HU, Galerii Harfa, BigBoard, Festo a další firmy. V referencích má společnosti jako Česká spořitelna, ASUS, ERV pojišťovna, ERGO nebo Ferring. Více informací najdete na http://www.lcgnewmedia.cz/.

Kontakt pro média:

Martin Eckstein

PR Consultant

Tel.: 731 46 48 46

Mail: martin@eckstein.cz

O LCG NEW MEDIA:

LCG New Media je fullservisová digitální agentura specializující se na brandovo-výkonnostní kampaně. Zaměřujeme se na vytváření strategií fungování značek a společností v digitálním prostředí. Navrhujeme unikátní ekosystémy pro společnosti na míru ať už prodejní, brandové nebo v rámci reputation managementu. Specializujeme se na propojování akvizičních kanálů a budování značky skrze sociální sítě a influencer marketingu. Jsme partnerem Google a Facebook. Pro naše klienty řídíme kampaně na území Evropy, Ruska a US. Propojujeme online a offline strategie pro dosažení maximálních výsledků. Více informací na http://www.lcgnewmedia.cz/.

Klíčová slova ČR-reklama-počítače-firmy-LCG New Media

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.