Značka LC WAIKIKI představuje kolekci Jaro – Léto 2018

LC Waikiki (PRNewsfoto/LC Waikiki)

LC Waikiki (PRNewsfoto/LC Waikiki)

A Mesmerising Women\\'s Collection From LC Waikiki (PRNewsfoto/LC Waikiki) A Mesmerising Women\\'s Collection From LC Waikiki (PRNewsfoto/LC Waikiki) A Colorful Collection For Men From LC Waikiki (PRNewsfoto/LC Waikiki) A Colorful Collection For Men From LC Waikiki (PRNewsfoto/LC Waikiki)

Fascinující kolekce dámské módy značky LC Waikiki

Značka LC Waikiki spojuje klíčové kousky této sezóny. V kolekci Jaro - Léto 2018 "Luxe Utility", "Casual Friday", "Shiny Sport", "90's Glam", "Retro Marine," "Into The Wild" a "Nature Calls " nabízí ženám příležitost prezentovat svůj styl tím nejlepším způsobem. V kolekci Luxe Utility, kde se tóny khaki a modré mísí s mřížkovými vzory, perlami a síťovinovými detaily jsou použity zlacené potisky, úplet a riflovina. Kolekce Casual Friday, která evokuje pohodu, má jinou interpretaci, klasický styl získává moderní podobu s tóny burgundského. Krajkové detaily a pruhy dodávají kolekci Casual Friday moderní nádech.

(Logo: http://mma.prnewswire.com/media/610113/LC_Waikiki_Logo.jpg )

(Fotografie: https://mma.prnewswire.com/media/655877/LC_Waikiki_Spring_Summer_Womens_2018.jpg )

(Fotografie: https://mma.prnewswire.com/media/655878/LC_Waikiki_Spring_Summer_Womens.jpg )

(Fotografie: https://mma.prnewswire.com/media/655879/LC_Waikiki_Spring_Summer_Mens.jpg )

(Fotografie: https://mma.prnewswire.com/media/655880/LC_Waikiki_Spring_Summer_Mens_2018.jpg )

Barevná kolekce pro muže od společnosti LC Waikiki

Kolekce Jaro - Léto 2018 značky LC Waikiki odráží energii barev, vytváří charismatické siluety příčnými pruhy, které jsou důležitým trendem sezóny a používají malé propracované slogany. Kamuflážový vzor se proměňuje do odlišných forem, které nás konfrontují s pohodlným a praktickým vzhledem navrženým pro jinou podobu budoucnosti. Vojenská efektní grafika je troufale používána na detailech běžeckých cargo kalhot, které jsou kombinovány se svetry na zip a dlouhými tričky. Téma navržené pro ty, kteří se nechtějí vzdát rebelství a zároveň se líbit - riflové cyklistické bundy a běžecké kalhoty. Symbolem měkkosti je růžová, která je smíchána s dominantní antracitovou. Tištěné vzory jsou použity v kombinovaných designech a přináší do šatníků i kusy v nadměrné velikosti.

O značce LC Waikiki:

Společnost byla založena v roce 1988 a od roku 1997 poskytuje své služby pod křídly společnosti LC Waikiki Magazacilik. Motto značky LC Waikiki je "Každý si zaslouží dobře se oblékat" a chce nabízet „dostupnou módu“. Společnost LC Waikiki usiluje o rozvoj již 30 let, nejen v Turecku, ale i v zahraničí. V současnosti je LC Waikiki jedničkou v konfekčním oděvním průmyslu, a se svými více než 840 obchody a přibližně 42 000 zaměstnanci slouží zákazníkům ve 38 zemích. http://www.lcwaikiki.com

Zdroj: LC Waikiki

KURUMSAL.ILETISIM@lcwaikiki.com, HIKMETECE.OZCU@Lcwaikiki.com, +90-0537-706-65-18

Klíčová slova Turecko-móda-trendy-LC Waikiki

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.