Nejlepší kadeřnice a kosmetičky v Brně

soutěž Harmonie 2018

soutěž Harmonie 2018

V rámci Českých ručiček, největší přehlídky řemeslných oborů v České republice, se včera (ve čtvrtek) pavilon C Brněnských veletrhů proměnil v kolbiště těch nejlepších mladých kosmetiček a kadeřnic. Pod záštitou ministerstva školství, tělovýchovy a sportu, hejtmana Jihomoravského kraje, primátora města Brna a Unie kosmetiček se zde konala soutěž Harmonie 2018. Pořadatelem prestižního klání byla Akakos, organizace se ujala Střední škola Brno, Charbulova s podporou Jihomoravského kraje a BVV.

Výkony kadeřnic byly letos nejen na vysoké úrovni, ale také velmi vyrovnané. Se zadáním "duhové mámení" si nejlépe poradila Veronika Marténková ze SŠ služeb a podnikání, Ostrava - Poruba, těsně druhá skončila Monika Vojteková ze SŠ Havířov, Prostřední Suchá a třetí místo vybojovala Anita Kučerová z organizující školy SŠ Brno, Charbulova.

Také první tři příčky mezi kosmetičkami od sebe dělilo jen několik málo bodů. V rámci velmi atraktivního tématu „Múzy Alfonse Muchy“ nakonec nejvíce oslovil porotu výkon Nikol Hrabinové ze SŠ služeb, obchodu a gastronomie, Hradec Králové. Také mezi nejlepšími kosmetičkami měla své želízko v ohni organizující SŠ Brno, Charbulova - Nikola Nekvapilová rozhodně nezklamala a odváží si z Harmonie stříbro. O jediný bod skončila na příčce bronzové Anna Svobodová ze SŠ služeb a podnikání, Ostrava - Poruba.

Vítězky obou kategorií se dočkají ještě jednoho významného ocenění. Ve středu 20. 6. 2018 budou v rámci slavnostního galavečera stát na pódiu mezi těmi, kdo obdrží zlatou plaketu Českých ručiček. Do jubilejního desátého ročníku největší přehlídky řemeslných oborů v České republice je letos zařazeno celkem 21 oborů.

Kontakt:

Zuzana Mitáčková Prokešová

M: +420 777 118 262

E: zmitackova@gmail.com

Klíčová slova ČR-školy-služby-řemesla-firmy-ALKOM

Oblast
Jihomoravský (bn)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
Věda, vzdělávání a školství

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.