ROYAL BAY®: Sportovní novinky na veletrhu ISPO Munich

Jako každý rok je sportovní veletrh ISPO Munich klíčovou výstavou značky ROYAL BAY®. Představujeme zde novinky připravované pro sportovní sezónu 2018. A jako vždy novinek není málo. Představujeme nové návleky, podkolenky i další doplňkový sortiment.

Největší novinkou jsou kompresní podkolenky ROYAL BAY® Therapy, které spojují všechny přednosti sportovní podkolenky se zdravotní kompresí. Tento produkt jsme vytvořili díky 25 letům zkušeností se zdravotními výrobky. "Podkolenky vyrábíme stejnou technologií jako zdravotní kompresní produkty naší druhé značky Avicenum. Odpovídají 2. kompresní třídě (23 - 32 mmHg) vyráběné dle evropské normy pro zdravotní kompresi RAL. Dalo by se říct, že se jedná o produkt se zdravotním efektem ve sportovním designu," říká ředitel vývoje a výzkumu David Šulc. Jedná se o výkonnostní sportovní produkt, který je určen pro aktivní sportovce, kteří již mají potíže s křečovými žílami. Největší přidanou hodnotou kompresní podkolenky ROYAL BAY® Therapy je prevence cestovní trombózy, prevence chronických žilních onemocnění a varikózy. Dále stabilizuje krevní oběh dolních končetin, působí proti otékání nohou a vzniku edémů. V tuto chvíli jsme jediní výrobci takto koncipovaného výrobku na trhu.

Další velkou novinkou jsou lýtkové kompresní návleky ROYAL BAY® Extreme RACE. Tyto návleky jsou navrženy tak, aby komprese byla cílena přímo na lýtkový sval a sportovci tak poskytla maximální podporu při výkonu. Právě opora lýtkového svalu snižuje tah na Achillovu šlachu, která není tak namáhaná. V důsledku to znamená, že "achillovka" je vystavena menšímu riziku přetažení či poranění. Velmi silná komprese návleků napomáhá oddalovat nástup únavy a bolestivosti svalů. Kompresní návleky ROYAL BAY® Extreme RACE mají odlehčené materiálové provedení, seamlessový spodní lem, bezpečnostní reflexní prvky a technologii zajišťující rychleschnoucí vlastnosti materiálu.

Více o novém typu komprese ve sportovní produkci:

Vedle již zavedené cílené a odstupňované sportovní komprese v portfoliu ROYAL BAY, které mají obě čistě výkonností účinky, přicházíme letos s novou zdravotní kompresí. Jedná se o zdravotní kompresi odpovídající v oblasti kotníku 2. kompresní třídě (o síle 23-32 mmHg). Její přínos je především v kombinaci výkonnostních a zdravotních účinků. Stejně jako u všech našich kompresních produktů i pro správnou funkci kompresních podkolenek ROYAL BAY® Therapy je zapotřebí důsledně změřit nohu a zvolit správou velikost. Tentokrát se však měří obvod nohy nad kotníkem a pod kolenem, stejně tak jako délka holeně od země ke koleni.

Více informaci o obou novinkových produktech se dozvíte u brand managera značky, Mgr. Jana Šafránka na telefonu +420 603 304 034 nebo na safranek@aries.eu.

Kompletní přehled informací o sportovní kompresní značce ROYAL BAY® naleznete na nových webových stránkách www.royalbay.eu.

Vydává ARIES, a.s. dne 30.1. 2018

Pro redakční testování produktů či podklady pro redakční tipy apod. se obracejte rovněž na brand managera značky.

Kontakt:

Mgr. Jan Šafránek

+420603304034

safranek@aries.eu

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-kondice-móda-styl-ARIES

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.