V plesových šatech štíhlá do minuty

Plesová sezona již klepe na dveře a každá žena, dáma či slečna vybírá ty správné šaty. Neméně důležitý je ale výběr správných punčoch. Špatně padnoucí punčochy a nateklé nohy dokáží zkazit každý večer. Česká výrobní firma ARIES, a.s. na trh přichází s módním punčochovým zbožím se zdravotními benefity Avicenum FASHION. Tato řada díky mírnému podpůrnému tlaku, který punčochy vyvíjí na žilní stěnu, podporuje krevní oběh a tím ulevuje především od bolesti a otoků nohou, například při namáhavém dlouhém stání či sezení. S těmito punčochami můžete protančit střevíce, ale na konci večera Vás nožky bolet nebudou.

"Dlouhodobá statická zátěž je jedním z faktorů, díky kterým vznikají křečové žíly. Produktová řada Avicenum FASHION s mírným podpůrným tlakem napomáhá ženám cítit se stylově, ale zároveň mít nohy bez otoků a bolesti. Některé produkty této módní řady navíc pomáhají formovat problémové partie, to ženy v plesové sezóně jistě ocení, každá z nás chce být v šatech štíhlá a přitažlivá," říká Ing. Lenka Fejfarová, generální ředitelka marketingu ARIES, a.s.

Na plesovou sezónu ženám doporučujeme formující punčochové kalhoty Avicenum FASHION 20 FORMING. Tyto punčochové kalhoty tvarují díky speciálně navrženému sedu s vysokým podílem elastanu Lycra(R) problémové partie ženského těla. Efektivně zeštíhlují pas a boky, zvedají zadeček a zpevňují horní část stehen. Výsledek je okamžitý a opravdu viditelný. Punčochové kalhoty jsou upraveny mikrokapslemi Skintex(R) Slimming, které obsahují kofein, výtažek z mořských řas, retinol a vitamín E - tyto složky dodávají pokožce vyváženou kombinaci přírodních látek, které mají anticelulitický a zeštíhlující účinek. S výrobky Avicenum FASHION 20 FORMING budete v plesových šatech štíhlá do minuty!

Pokud raději nosíte takzvané "samodržky", vyzkoušejte pohodné samodržící punčochy s krajkou Avicenum FASHION 15. Jedná se o nejjemnější a nejtransparentnější punčochové zboží z produktové řady Avicenum FASHION. Vyrábějí se bez zesílené špice, proto jsou vyhledávanými punčochami do obuvi s otevřenou špičkou. Švýcarská antimikrobiální úprava Sanitized(R) Silver s aktivními ionty stříbra zvyšuje hygienu i komfort při nošení.

Chcete - li se v šatech cítit sebevědomě a žensky, vybírejte chytře - zvolte módní punčochové zboží se zdravotními benefity Avicenum FASHION.

Celou nabídku produktové řady Avicenum FASHION naleznete na:

https://ariesmedishop.cz/stitky/avicenum-fashion.html

Pro soutěže, redakční testování či podklady pro redakční tipy apod. se obracejte na:

Ing. Jana Stárková, starkova@aries.eu nebo +420 734 319 773

Klíčová slova ČR-móda-punčocháče-firmy-Aries

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.