Společnost Airborne Wireless Network uzavřela smlouvu o podpoře se společností GE Aviation, obchodní divizí společnosti GE

Společnost Airborne Wireless Network (OTC QB: ABWN) s potěšením oznamuje, že 14. prosince 2017 uzavřela smlouvu o podpoře se společností GE Aviation, jednou z obchodních jednotek společnosti GE (NYSE: GE). Společnost ABWN očekává, že tento vztah by měl výrazně urychlit vývoj jejího hybridního rádiového a bezdrátového komunikačního systému, který bude představen v roce 2018.

Michael Warren, generální ředitel společnosti ABWN, řekl: „Spolupráce s GE Aviation by měla poskytnout nejvyšší kvalitu inženýrské podpory v nadcházejícím testu hybridního rádia a volného optického komunikačního systému. Zkušenosti poskytované společností GE Aviation, které zajistí inerciální funkční jednotky (IRU) s vestavěným GPS, jež lze použít pro navigaci, směrování, nastavení a stabilizaci systému, by měly pomoci zajistit úspěšný výsledek."

„Společnost GE poskytuje našim zákazníkům inerciální referenční systémy již více než půl století," řekl George Kiefer, produktový manažer společnosti GE Aviation. „Taktická inerciální navigace a podpora řešení družicové komunikace jsou odbornými oblastmi našeho týmu a jsme nadšeni, že můžeme podpořit společnost Airborne Wireless v jejím poslání snížit náklady na leteckou konektivitu a napomáhat propojení zanedbaných trhů. Jedná se o rychle se rozvíjející trh vyžadující inovativní technologie, které umožní budoucí rozvoj. Inženýři společnosti GE jsou připraveni poskytnout odborné znalosti na světové úrovni, aby společnost Airborne Wireless úspěšně dosáhla tohoto důležitého testovacího milníku."

O společnostech GE Aviation a GE

GE Aviation je přední světový výrobce proudových, turbovrtulových a turbohřídelových motorů, dílů a integrovaných systémů pro komerční, vojenské, obchodní a obecné letectví. Podporu svých produktů zajišťuje GE Aviation prostřednictvím své celosvětové servisní sítě. Společnost GE a její zákazníci spolupracují také na odhalení nových příležitostí k růstu a poskytování větší produktivity nad rámec tradičních služeb. Společnost GE Aviation se stává digitálním průmyslovým podnikem, který dokáže využívat velké množství dat, které poskytují neuvěřitelný náhled a ve svém důsledku skutečnou provozní hodnotu pro zákazníky.

Společnost GE (NYSE: GE) si dokáže představit věci, které si jiní nepředstaví, a přinášejí výsledky, díky nimž svět funguje lépe. Společnost GE sdružuje fyzický a digitální svět způsobem, jakým to žádná jiná společnost nedokáže. Ve svých laboratořích a továrnách a na místě se zákazníky tvoří společnost GE příští průmyslovou éru včetně rozvoje, posilování, budování a uzdravování světa. www.ge.com

O společnosti Airborne Wireless Network

Společnost zamýšlí vytvořit vysokorychlostní širokopásmovou vzdušnou bezdrátovou síť propojením letadel za letu, nazvanou Infinitus Super HighwayTM. Společnost očekává, že každé letadlo, které se účastní sítě Infinitus Super HighwayTM, bude fungovat jako vzdušný opakovač nebo směrovač, vysílat a přijímat širokopásmové signály z letových a pozemních stanic a vytvoří digitální informační dálnici na obloze. Společnost zamýšlí, že síť Infinitus Super HighwayTM bude vysokorychlostním širokopásmovým internetovým plynovodem pro zlepšení pokrytí a propojení. Společnost nemá v úmyslu poskytovat připojení pro maloobchodní koncové uživatele, ale místo toho působit jako velkoobchodní dodavatel pro cílové zákazníky, jako jsou poskytovatelé internetových služeb a poskytovatelé telekomunikačních služeb.

V současné době je ve světě dosaženo připojení mimo jiné díky využití družic, podmořských kabelů a pozemních vláken. Společnost je přesvědčena, že její širokopásmová dálnice Infinitus Super HighwayTM může být řešením, které zaplní nedostatek světové konektivity a posílí ji. Jakmile bude síť Infinitus Super Highway(TM) vyvinuta a plně implementována, může kromě dodávek poskytovatelům internetových služeb a poskytovatelům telekomunikačních služeb poskytovat vysokorychlostní připojení s nízkými náklady ve venkovských oblastech, v ostrovních státech, lodím na moři, ropným plošinám, komerčním a soukromým letadlům za letu.

Více informací naleznete na webových stránkách: www.airbornewirelessnetwork.com

Upozornění na výhledová prohlášení:

Tato tisková zpráva může obsahovat „výhledová prohlášení" ve smyslu zákona o vedení sporů v obchodu s cennými papíry - United States Private Securities Litigation Reform Act of 1995. Tato prohlášení jsou založena na současných očekáváních a odhadech vedení společnosti a představují značná rizika a nejasnosti. Pokud budou základní předpoklady nepřesné nebo pokud se rizika či nejasnosti stanou skutečností, skutečné výsledky se mohou podstatně lišit od výsledků předpokládaných dle výhledového prohlášení.

Rizika a nejistoty zahrnují mimo jiné přístupnost kapitálu; nejistoty nedílně spojené s vývojem produktů nebo technologií a provozem společnosti ve vývojové fázi; získání dalších finančních prostředků potřebných k pokračování našeho podnikání a vývoji produktů; naši schopnost vytvořit a komercializovat produkty na základě naší technologické platformy; konkurenci prostředí, ve kterém podnikáme; všeobecné průmyslové podmínky; všeobecné ekonomické faktory; dopady regulace průmyslu; technologický pokrok; nové produkty a patenty konkurenčních společností; potíže s výrobou nebo její opoždění; závislost na datech platnosti patentů společnosti; možnost soudních sporů včetně řešení patentových sporů a/nebo regulační opatření.

Kontakt:

info@airbornewirelessnetwork.com

805-583-4302

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/508284/Airborne_Logo.jpg

Klíčová slova USA-komunikace-elektronika-letectví-Airborne Wireless Network

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.