LCG New Media oficiální agenturou pro Týden podnikání

V listopadu proběhne již pátý ročník Týdne podnikání v České republice. Ten minulý nabídl přes více než 135 událostí a těšil se hojné návštěvnosti přes 7 000 účastníků. Oficiální digitální agenturou akce se pro letošní rok stala firma LCG New Media. Pro Týden podnikání bude zajišťovat digitální kampaně.

"Po úspěšném Týdnu inovací jsme navázali s Lukášem Sedláčkem spolupráci i v rámci Týdnu podnikání. Bude to velmi zajímavá akce nejen celostátního rozsahu. Jsme tedy rádi, že můžeme být u toho," řekl ředitel LCG New media Vojtěch Lambert.

Týden podnikání, konající se u nás od 13. do 19. listopadu 2017, je součástí největší celosvětové akce na podporu podnikání Global Entrepreneurship Week, kterou podporuje řada významných osobností jako Barack Obama, princ Charles nebo sir Richard Branson. Do loňského ročníku se zapojilo více než 8 milionů účastníků v celkově 160 zemích světa. Vrcholem Týdne podnikání ČR 2017 má být Summit Týdne podnikání, který se uskuteční 15. listopadu ve Slovanském domě v Praze. Skládat se bude z odborného veletrhu pro firmy a zájemce o podnikání, konference s mezinárodními řečníky a také odborných seminářů pod taktovkou top byznys a startup osobností.

LCG New Media je fullservisová digitální agentura specializující se na brandovo-výkonnostní kampaně. Pro své zákazníky vytváří strategie fungování značek a společností v digitálním prostředí. Specializuje se na propojování akvizičních kanálů a budování značky skrze sociální sítě a influencer marketing. Pro své klienty řídí kampaně téměř po celém světě a propojuje online a offline strategie pro dosažení maximálních výsledků. Firma je partnerem Google a Facebooku. LCG New Media pracuje pro 6 značek Omega Pharma/Perrigo, Bubbleology ČR, SK a HU, Galerii Harfa, GottMyLife, Festo, ELAI, DigiTV, Acaico, Inmotion, Beehive a další firmy. V referencích má společnosti jako Česká spořitelna, ASUS, Tour Espana, ERV pojišťovna, ERGO, Ferring nebo například České energetické centrum. Více informací najdete na www.lcgnewmedia.cz/.

Kontakt:

Martin Eckstein

PR Consultant

Tel.: 731 46 48 46

Mail: martin@eckstein.cz

Klíčová slova ČR-média-služby-hospodářství-podnikání-LCG New Media-firmy-Martin Eckstein

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
Média, společnost a životní styl
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.