Vysavač a pračka Miele vítězí v dTestu

Vítěz dTestu

Vítěz dTestu

Není žádným překvapením, že přístroje Miele pravidelně obsazují přední příčky nezávislých spotřebitelských testů po celém světě. Nejinak je tomu u domácího dTestu. V srpnu a září se to povedlo hned dvěma z nich – vysavači Miele Compact C2 Powerline a pračce WDB030 Eco.

Šampion s vyšším výkonem pro perfektní vysávání – Miele Compact C2 Powerline

Na podlahovém vysavači Miele Compact C2 Powerline oceníte perfektní výsledky vysávání, vysoký výkon 1200 W, nerezovou teleskopickou trubici pro pohodlné vysávání, univerzální podlahovou hubici pro všestranné použití nebo dosah 10 m - navíc za velmi příznivou cenu. Přístroje Miele navíc procházejí velmi přísným testováním na dobu životnosti až 20 let.

„Pokud jste se rozhodli pro sáčkový vysavač, nejlépe vás špíny zbaví Miele Compact C2 Powerline SDAE1…Vyniká zejména na kobercích a dobře si poradí i se zvířecími chlupy, na nichž si většina vylámala zuby…“ dTest 8/2017, s. 25.

Z řady Compact C2 si můžete vybrat také srovnatelný model s rozšířeným příslušenstvím - Compact C2 Parquet Powerline. Tento model je vybaven podlahovým kartáčem Parquet Twister, který je ideální k šetrnému a současně rychlému vysávání choulostivých tvrdých podlah. Díky jedinečnému otočnému kloubu je navíc mimořádně flexibilní.

Poslední šance na vyšší výkon vysavače

Od 1. září 2017 vstoupil v platnost další stupeň úrovně energetické náročnosti, který redukuje jmenovitý příkon vysavačů. Od tohoto data se mohou vyrábět pouze vysavače se jmenovitým příkonem < 900 W. Už dnes nabízí Miele energeticky úsporné vysavače, např. s výkonem 800 W, jejichž skvělé výsledky nižší výkon neovlivní. Mnoho zákazníků však nejen v České republice dává přednost přístrojům s vyšším výkonem, a tak jim Miele ještě nyní nabízí nové modely Complete C3 Power a Complete C2 Power za rozumnou cenu. Akční přístroje s výkonem 1600 W mají proudově příznivý designem i efektivní podlahovou hubici, a proto je výkon motoru optimálně přenášen do podlahové hubice. Vysavače disponují také motorem PowerLine, hodnotným integrovaným 3dílným příslušenstvím, velkým dosahem nebo parkovacím systémem.

Pračka Miele WDB 030 Eco vítězí v dTestu a exceluje i v oblasti spolehlivosti

V aktuálním čísle spotřebitelského časopisu dTest 9/2017 v celkovém počtu 13 automatických praček zvítězila pračka Miele WDB 030 Eco. Zároveň proběhl mezi spotřebiteli průzkum spolehlivosti značek, kde opět vyhrála značka Miele.

Spolehlivost značek

„Z našeho průzkumu vyplynulo, že nejspokojenější jsou majitelé praček Miele – 87 % z nich nezaznamenalo žádnou poruchu.“ dTest 9/2017, s. 33.

Přístroj je vybaven patentovaným voštinovým bubnem s kapacitou až 7 kg pro šetrnou péči o prádlo, systémem CapDosing pro pohodlné dávkování speciálních pracích prostředků či aviváže pomocí předávkovaných kapslí nebo úsporným a výkonným ProfiEco motorem. Přístroj lze komfortně obsluhovat díky systému DirectSensor, tedy stisknutím tlačítka. Pračka WDB 030 Eco je stejně jako ostatní přístroje Miele testována na životnost 20 let a je zařazena do třídy energetické účinnosti A+++.

Pokud si do 31. prosince 2017 koupíte vybraný model pračky Miele (spadá sem i vítězná WDB 030 Eco), získáte prodlouženou záruku v podobě Miele Servis Certifikátu v hodnotě 7 500 Kč jako dárek.

Více informací na http://www.miele.cz.

Kontakt:

Mariana Pohlová

PR & média

Tel.: 724 351 554

E-mail: pohlova@m-communication.cz

cz.linkedin.com/pub/mariana-pohlová/2b/b43/554/

https://twitter.com/MPohlova

Klíčová slova ČR-elektronika-obchod-služby-trendy-Miele

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.