Barevné punčocháče pro zdraví

Podpůrné punčochové kalhoty Avicenum 70

Podpůrné punčochové kalhoty Avicenum 70

Rozjasněte svůj šatník v době podzimních plískanic a udělejte něco proti křečovým žilám.

Podpůrné punčochové kalhoty Avicenum 70 jsou nyní dostupné v nových barvách - bordó, tmavě modrá a antracit.

Český výrobce zdravotního kompresivního zboží z Podkrkonoší, společnost ARIES, a.s. podporuje ženy v boji proti otokům nohou a křečovým žilám. Již mnoho let vyrábí podpůrné kompresivní punčochy Avicenum 70.

Právě den podzimní rovnodennosti si vybrala k rozšíření barevné škály těchto punčoch, aby se ženy cítili žensky, stylově a zpříjemnily si podzimní chmurné dny barvami.

Podpůrné punčochové kalhoty Avicenum 70 díky tlaku, který vyvíjí na žilní stěnu, účinně podporují krevní oběh a tím ulevují především od bolesti a otoků nohou, například při namáhavém dlouhém stání či sezení.

"Lidem s křečovými žilami ulehčujeme život již dlouhá léta a troufám si říci, že naše kompresivní punčochy Avicenum patří mezi nejlepší na trhu, což dokazují certifikáty, které tyto produkty splňují - například německou normu RAL, která je zárukou účinné a bezpečné komprese. Rozhodli jsme se, že se zaměříme i na prevenci. Ženy, které celý den stojí nebo podstupují jinou statickou zátěž, mohou proti bolesti a otokům nohou bojovat ještě v době, kdy se jim chronické žilní onemocnění (křečové žíly) vyhýbá. A přitom mohou vypadat skvěle, nosit sukně a v podzimních plískanicích oživit šatník barvami," říká Ing. Lenka Fejfarová, generální ředitelka marketingu ARIES, a.s.

Mezi největší benefity punčochových kalhot Avicenum 70 patří bezpochyby použití Lycry Soft Comfort. Jedná se o vlákno, které zaručuje, že elasticita materiálu bude perfektní po celou dobu jeho životnosti.

Společnost ARIES, a.s. při výběru kvalitních materiálů nedělá kompromisy, a proto v celé řadě Avicenum používá dvojitě ovíjenou Lycru, která přispívá nejen ke zvýšení komfortu nošení, ale také k delší životnosti výrobků. Punčochové kalhoty Avicenum 70 jsou opatřeny špičkovou antimikrobiální úpravou Sanitized(R) Silver, která spolehlivě účinkuje proti vzniku širokého spektra mikroorganismů a díky tomu působí jako deodorant.

Punčochové kalhoty Avicenum 70 si zamilujete pro jejich pevnost a oporu, zároveň pro stylový a módní vzhled. Díky rozšířené škále barev můžete vstoupit do chladného podzimu s úsměvem.

Ucelenou nabídku naleznete na: https://ariesmedishop.cz/avicenum-70-puncochove-kalhoty.html

Chcete pro své čtenářky uspořádat soutěž o tyto produkty? Potřebujete více informací pro článek či tip? Neváhejte nás kontaktovat, rádi se s Vámi domluvíme na detailech.

Ing. Jana Stárková, starkova@aries.eu nebo +420 734 319 773

Klíčová slova ČR-zdraví-móda-textil-trh-firmy-ARIES

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zdravotnictví
Obchod, marketing
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.