3. Mezinárodní Job Days pro zdravotnický a pečovatelský personál

3. Mezinárodní Job Days pro zdravotnický a pečovatelský personál, které se konají pod jednou střechou současně s 9. Mezinárodními Job Days lékařství a zdraví ve dnech 20.-21.10.2017, se již nezadržitelně blíží.

Zastoupené nemocnice z Německa, Rakouska a České republiky rozvinou zdravotním sestrám a ostatním zdravotnickým a pečovatelským pracovníkům pomyslný červený koberec v podobě jedinečných pracovních podmínek a kariérních možností. Na job days se dozvíte vše, co Vás o práci v zahraničí zajímá.

Zastoupené nemocnice budou nabízet volné pozice napříč všemi německými a rakouskými regiony, včetně regionů sousedících s ČR. Na akci jsou samozřejmě zvány také studentky a studenti středních a vyšších zdravotních škol, kteří by si chtěli udělat představu o možnostech svého budoucího uplatnění v zahraničí. V rámci doprovodného programu se uskuteční velká tombola o hodnotné ceny.

Orientační přehled některých nabízených benefitů:

pracovní poměr na dobu neurčitou na hlavní nebo částečný poměr s pracovní dobou přizpůsobenou potřebám rodinného života, rozpis služeb, který si můžete v rámci týmu sestavit sami, nebo práce v takzvaném "flexibilním poolu" (práce na různých stanicích, podle potřeby buď ranní nebo pozdní směny), moderně vybavené pracoviště, řádné zaškolení s asistencí mentora, možnosti profilování a rozvoje ve stacionární oblasti, odměna podle pozice a kvalifikace plus příplatky, minimálně 28 dní dovolené za kalendářní rok, příspěvky zaměstnavatele na spoření, podnikové penzijní připojištění se spoluúčastí zaměstnavatele, příspěvek nad rámec tarifu ve výši 200 € až 450 € měsíčně, výhodná nabídka atraktivního bydlení, dětská školka v areálu nemocnice

Místo konání:

Hotel NH Prague City

Mozartova 261/1.

150 00, Praha

Stanice metra: Anděl

Otevírací doba:

Pátek:

20.10.2017

10.30 - 18.00 hodin

Sobota:

21.10.2017

10.00 Uhr - 16.00 hodin

Vstup zdarma!

Pořadatel:

Agentura RTK International

Facebook: JOB DAYS Lékařství a zdraví

Kontakt:

www.agentura-rtk.cz

pr@agentura-rtk.cz

Klíčová slova ČR-Německo-Rakousko-zdraví-lékaři-vzdělání-práce-firmy-Agentura RTK International

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zdravotnictví
Věda, vzdělávání a školství
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.