9. Mezinárodní job days lékařství a zdraví ve dnech 20. a 21. října

Highlight roku 2017 v oblasti náborových akcí lékařů se již blíží. Pořadateli akce, renomované Agentuře RTK International, se opět podařilo docílit rekordního počtu vystavovatelů. Poprvé v historii se odborní návštěvníci job days z řad lékařů, čerstvých absolventů a studentů lékařských fakult mohou těšit na nabídku pracovních míst ze všech regionů Německa a Rakouska. Do Prahy se přijedou představit ty nejlepší TOP zdravotnická zařízení a univerzitní nemocnice.

Odborní návštěvníci se budou moci informovat na možnosti zahraniční kariéry v Německu a Rakousku přímo u odpovědných osob z řad manažerů a personalistů zastoupených nemocnic. Žádné otázky nezůstanou bez odpovědi, návštěvníci obdrží pouze seriózní informace. Celá řada TOP zdravotnických zařízení, včetně univerzitních nemocnic, se v Praze představí vůbec poprvé. Zájemci o práci v zahraničí si budou moci vybírat z 300 volných pozic napříč všemi odbornostmi.

Zastoupené nemocnice nabízejí kromě vynikajících pracovních podmínek další atraktivní benefity jako podnikové připojištění na stáří, příspěvky na spoření, dětské školky přímo v areálu nemocnic, finanční podpora při stěhování a mnoho dalších výhod.

V rámci doprovodného programu se uskuteční velká tombola. Výherci se mohou těšit například na pobytové vouchery pro dvě osoby v hotelovém a rekreačním středisku IFA Schöneck v Sasku a zámeckém hotelu v Bavorsku či hodnotnou odbornou literaturu a další exkluzivní věcné ceny. Podklady na účast v tombole zájemci obdrží přímo na akci. Vstup je povolen pouze odborným návštěvníkům z řad lékařů, čerstvých absolventů a studentů lékařských fakult, zdravotním sestrám a pečovatelskému personálu.

Místo konání:

Hotel NH Prague City

Mozartova 261/1

150 00 Praha 5 - Smíchov

Stanice metra: Anděl

Otevírací doba:

Pátek:

20.10.2017

10:30 - 18:00 hodin

Sobota:

21.10.2017

10:00 Uhr - 16:00 hodin

Vstup zdarma!

Kontakt:

Agentura RTK International

www.agentura-rtk.cz

pr@agentura-rtk.cz

Klíčová slova ČR-Německo-Rakousko-zdraví-lékaři-vzdělání-práce-Agentura RTK International

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zdravotnictví
Věda, vzdělávání a školství
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.