Český výrobce kompresních produktů ROYAL BAY® přichází s novinkou v produktové řadě ROYAL BAY® Extreme. Kompresní kraťasy s velmi silnou kompresí jsou ideální volbou do terénu nebo na vytrvalostní závody.

Když potřebujete podat, výkon je dobré spoléhat se na materiál, který Vás bez kompromisů podpoří a funguje za každých okolností. Kompresní kraťasy ROYAL BAY® Extreme kombinují skvělé kompresní vlastnosti stehenních návleků s precizní ergonomií, díky které kraťasy skvěle sedí. Materiál kraťasů ROYAL BAY® Extreme je roztažitelný do všech směrů a je designován jako "druhá kůže". Dále má oděruvzdornou úpravu a díky použití antibakteriálního stříbra Sanitized® se jedná o ideální volbu i pro každodenní intenzivní používání.

K dosažení správného efektu, je ale třeba umět si vybrat vhodnou kompresi. Správná komprese přispívá k urychlení cirkulace krve ve svalu, oddaluje nástup únavy a výrazně snižuje riziko vzniku mikrotraumat ve svalu během sportovního výkonu. Aby měla komprese tyto účinky, musí být nejen přesně změřená, ale také precizně vyrobená, což je stále na českém trhu spíše výjimkou. Jinými slovy pokud si nechcete koupit prostě jen malý návlek nebo podkolenku, musíte vybírat především podle obvodu vašeho lýtka nebo stehna. Správně zvolená komprese podporuje svalovou aktivitu během výkonu a následně urychluje regeneraci během klidové fáze. Značka ROYAL BAY® má za sebou 25 let zkušeností se zdravotně certifikovanou kompresí a umí tedy garantovat správný efekt komprese, který podpoří Vaši výkonnost, ochrání sval a umožní Vám opravdu efektivně regenerovat.

Kompresní kraťasy ROYAL BAY® Extreme používají stejně jako stehenní návleky ROYAL BAY® Extreme takzvanou cílenou kompresi, která se zaměřuje především na sval. Výsledkem je maximální efekt komprese v místě, kde je nejvíce potřeba. Špatně zvolená nebo nekvalitní komprese může buď svalu ublížit, anebo v tom lepším případě pouze nebude fungovat. Pokud s kompresí ještě nemáte žádnou zkušenost, určitě doporučujeme poradit se s našimi prodejci nebo přímo s námi na info@royalbay.eu, abyste si byli jisti, že jste si vybrali opravdu správně.

Společně s kraťasy nebo stehenními návleky ROYAL BAY® Extreme je ideální používat také lýtkové návleky ROYAL BAY® Extreme. Součinnost těchto produktů dá Vašim nohám kompletní péči, umožní Vašim svalům podat maximální výkon a ochrání je před celou řadou možných zranění. Na extra silnou míru komprese je ovšem třeba si zvyknout. Proto doporučujeme používat tyto produkty pravidelně, při různých typech pohybu, abyste se v nich cítili opravdu pohodlně v každé situaci a mohli tak při závodě naplno využít jejich potenciál.

Zůstaňte s námi v kontaktu na sociálních sítích! Spoustu novinek najdete na našem Instagramu a na Facebooku prostřednictvím #royalbay se můžete účastnit rozmanitých soutěží o ceny.

Všechny modely z řady ROYAL BAY® Extreme naleznete na:

https://ariesmedishop.cz/stitky/rb-extreme.html

Kompletní přehled informací o sportovní kompresní značce ROYAL BAY® naleznete na:

http://www.royalbay.eu

Kontakt:

Vydává ARIES, a.s. dne 9. 8. 2017

Pro redakční testování či podklady pro redakční tipy apod. se obracejte na:

Mgr. Jan Šafránek, safranek@aries.eu nebo +420 603 304 034

Klíčová slova ČR-sport-obchod-zdraví-trendy-styl-ARIES

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zdravotnictví
Sport
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.