Česká značka sportovních kompresních produktů ROYAL BAY® přestavuje kolekci odlehčených produktů řady Air se STRONG kompresí

Vaše optimální volba pro sportování v tomto vzdušném modelu v teplých letních dnech!

Obecně, kompresní produkty přispívají ke zvýšení výkonu a zrychlení regenerace po něm. ROYAL BAY® svoji produkci rozděluje jednak dle úrovně komprese, jednak dle velikosti/obvodu lýtka každého jednotlivce – jedině tak totiž můžeme zajistit správné působení a rozložení tlaků výrobků na tělo sportovce. Pro letní sezónu 2017 přicházíme s novou kompletní výrobní řadou ROYAL BAY® Air, které snadno podlehnete.

Řada ROYAL BAY® Air je vyrobena s odlehčeným materiálovým zpracováním, avšak při zachování silné výkonové komprese (STRONG). Produkty jsou tak vhodné pro sport v teplých měsících, pro halové sporty nebo pro sportovce, kteří se výrazně potí. Užívat si silné odstupňované komprese ROYAL BAY® Air můžete v kompresních podkolenkách a kompresních lýtkových návlecích, a to ve čtyřech barevných provedeních, které snadno zkombinujete se svým outfitem. Produkty jsou vyrobeny z příjemného mikrovlákna, které je hebké k pokožce a navíc rychleji odvádí vlhkost od těla. Významným benefitem je komprese/stažení lýtkového svalu, a tedy omezení otřesů svalu, které by jej mohly poškodit; stejně tak jako rychlejší zásobování svalu kyslíkem. Při sportování za šera či nepříznivého počasí přispívají k bezpečnosti sportovce reflexní prvky.

Nepotřebujete-li kompresi a sháníte „pouze“ kvalitní sportovní ponožky, můžete si vybrat ze střihu high-cut i low-cut.

Všechny produkty řady Air jsou opatřeny voňavým antimikrobiálním stříbrem Sanitized® zabraňujícím množení nežádoucích mikroorganismů a vzniku nežádoucích pachů.

Sledujte všechny novinky značky #royalbay na sociálních sítích! Na Facebooku se můžete mimo jiné účastnit rozmanitých soutěží o hodnotné ceny. A spoustu novinek je i na našem Instagramu! Buďte s námi ve spojení!

Všechny modely z řady ROYAL BAY® Air naleznete naleznete na: https://ariesmedishop.cz/stitky/rb-air.html

Kompletní přehled informací o sportovní kompresní značce ROYAL BAY naleznete na: http://www.royalbay.eu

Vydává ARIES, a.s. dne 4. července 2017

Pro redakční testování či podklady pro redakční tipy apod. se obracejte na: Mgr. Jan Šafránek, safranek@aries.eu nebo +420 603 304 034

Klíčová slova ČR-textil-obchod-sport-ARIES

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Sport
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.