Společnost Alpinion Medical představila ultrazvukový systém E-CUBE 15 Platinum

Řada E-CUBE je zaměřena na každodenní praxi.

Zažijte kvalitu v každodenní praxi se systémem E-CUBE 15 Platinum.

Společnost Alpinion Medical Systems oznámila zahájení globálního prodeje svého nového produktu, systému E-CUBE 15 Platinum. E-CUBE 15 Platinum je vysoce výkonný diagnostický ultrazvukový systém vyvinutý na bázi akumulovaných technologií a funkcí společnosti Alpinion, která pokračuje ve svém úsilí vývoje vysoce výkonných systémů splňujících požadavky uživatelů.

Základní kvalita obrazu 2D, což je jeden z nejdůležitějších prvků ultrazvukového zobrazování, je vylepšena systémem FleXcan(TM) Pro Architecture. Jedinečná zobrazovací platforma společnosti Alpinion je vybavena novým hardwarem a softwarem pro tvarování paprsku. Tato nová platforma ovládá a zpracovává jednotlivá data 2D a zlepšuje výkonnosti Doppleru při zachování kvality obrazu 2D. Navíc nástroj optimalizace obrazu Optimal Image Suite(TM) Plus zlepšuje kvalitu zpracování obrazu a jednoduchost obsluhy pomocí nového nástroje Xpeed(TM). Ten umožňuje uživatelům získat optimalizované klinické obrazy snadněji a rychleji. Crystal Signature(TM), měniče využívající vlastní monokrystalickou technologií společnosti, poskytnou větší rozlišení a mimořádnou kvalitu obrazu s velkou šířkou pásma a vyšší citlivostí.

Jednoduchost pracovního postupu usnadňuje uživatelům práci v každodenní praxi. Nejnovější design grafiky GUI systému E-CUBE 15 Platinum, který nabízí vysokou čitelnost, umožňuje jednodušší a rychlejší přístup k základním funkcím a režimům. Snadné a rychlé přednastavení Power Preset snižuje pracovní zátěž a omezuje čas ztracený nastavováním obrazů. Šest konfiguračních tlačítek je na ovládacím panelu rozmístěno nejintuitivnějším možným způsobem pro zajištění efektivity diagnostického procesu. Nižší počet úhozů do kláves omezí únavu způsobenou užíváním a zvýší také rychlost prováděných testů. Systém E-CUBE 15 Platinum umožňuje snížení doby startu až na 60 sekund a dále vyšší operační rychlost díky novému hardwaru vybavenému pevným diskem o kapacitě 512 GB.

Systém E-CUBE 15 Platinum nabízí konzistentní zlepšení obrazové výkonnosti s funkcemi vizualizace a nástroji pro inteligentní analýzu v celé řadě klinických aplikací. Obzvláště nově zavedená funkce Volume Advance(TM), včetně funkcí Free Angle MSV, AnySlice(TM), a Volume Analysis zobrazuje anatomickou a patologickou charakteristiku díky okrajování potřebných objemových dat a napomáhá přesnému a detailnímu měření objemu. Vylepšené následné zpracování umožňuje uživatelům provádět hloubkovou diagnostiku a následné sledování po vstupní diagnostice.

Systém E-CUBE 15 Platinum umožňuje uživatelům díky škálovatelnému designu včetně různých možností aktualizací reagovat na nová zlepšení vedoucí k ochraně investice, což změní definici využívání ultrazvuku ve výjimečnou produktivitu.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/526936/Alpinion_E_Cube_15_Platinum.jpg

KONTAKT: marketingový tým, +82-2-3282-0900, marketing@alpinion.com

Klíčová slova Korea-zdraví-Alpinion Medical Systems

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Zdravotnictví

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.