Společnost Airborne Wireless Network poskytla aktualizace důkazů testování tříbodového konceptu mezi letouny

Simi Valley (Kalifornie) 16. května (PROTEXT/PRNewswire) - Po získání certifikátu experimentálního provozu od Federální komise pro komunikace (FCC) bude testování významným krokem k rozvoji vzdušné dálnice Infinitus Super Highway(TM)

Společnost Airborne Wireless Network (OTCQB: ABWN) dnes poskytla aktualizaci a předběžný časový rozvrh „Průkazného testu konceptu letounů za letu" pro vývoj svého patentovaného komunikačního systému vzdušné dálnice Infinitus Super Highway(TM). Tato společnost nedávno oznámila, že jí byl Federální komisí pro komunikace (FCC) přiznán certifikát experimentálního provozu pod referenčním číslem 0378-EX-ST-2017X k otestování jejího demonstračního systému na zemi i za letu, které je naplánováno koncem roku 2017.

Společnost Airborne Wireless Network spolu se svými strategickými partnery v současnosti plánuje a organizuje svůj Průkazný test konceptu letounů za letu. Společnost má v úmyslu využít dva aktivní letouny k provedení zkušebních tras v okolí Roswellu v Novém Mexiku. Airborne Wireless Network úzce spolupracuje na plánování a provádění zkoušek se svými strategickými partnery.

Jason T. de Mos, viceprezident obchodního rozvoje a dodržování leteckých předpisů, uvedl: „Cílem tohoto testování tříbodového konceptu mezi letouny je v mikroměřítku potvrdit naši schopnost působit jako vzdušný opakovač nebo router, který přijímá a odesílá širokopásmové signály z jednoho letounu na druhý a vytváří tak digitální vzdušnou dálnici. Nedávno jsme oznámili získání experimentálního certifikátu od komise FCC a nyní budeme moci zahájit naše zkušební lety, které nás přiblíží k vytvoření naší vzdušné dálnice Infinitus Super HighwayTM. Těšíme se na spolupráci s našimi strategickými partnery při dokončení tohoto testu a zlepšení celkové vzdušné komunikace."

O společnosti Airborne Wireless Network

Tato společnost má v úmyslu vytvořit vzdušnou vysokorychlostní bezdrátovou širokopásmovou síť díky využití propojení letadel za letu. Každé letadlo, které bude součástí této sítě, bude představovat vzdušný opakovač (repeater) nebo router, který bude odebírat a vysílat širokopásmové signály z jednoho letadla na druhé a vytvářet tak digitální dálnici ve vzduchoprostoru. Tato síť má být dle slov společnosti vysokorychlostní širokopásmovou internetovou dálnicí, která rozšíří rozsah připojení. Tato společnost nemá v úmyslu poskytovat připojení pro maloobchodní koncové uživatele, ale vystupovat jako velkoobchodní nosič připojení pro cílové zákazníky, jakými mohou být poskytovatelé internetového připojení a telefonní společnosti.

V současnosti je světová konektivita zajišťována použitím podmořských kabelů, pozemních optických kabelů nebo satelitů. Společnost je přesvědčena, že její vzdušná digitální dálnice je logickým řešením pro vyplnění prostoru v rámci světové konektivity. Když bude tato síť plně vybudovaná a funkční, její využití je v zásadě neomezené. Síť této společnosti by po jejím dokončení měla kromě konektivity pro komerční a soukromá letadla během letu zajišťovat také nízkonákladovou vysokorychlostní konektivitu pro odlehlé oblasti, ostrovní země, lodě na moři a ropné věže.

Pro více informací navštivte webové stránky: www.airbornewirelessnetwork.com

Upozornění na výhledová prohlášení:

Tato tisková zpráva může obsahovat „výhledová prohlášení" ve smyslu zákona o vedení sporů v obchodu s cennými papíry - United States Private Securities Litigation Reform Act of 1995. Tato prohlášení jsou založena na současných očekáváních a odhadech vedení společnosti a představují značná rizika a nejasnosti. Pokud budou základní předpoklady nepřesné nebo pokud se rizika či nejasnosti stanou skutečností, skutečné výsledky se mohou podstatně lišit od výsledků předpokládaných dle výhledového prohlášení.

Rizika a nejistoty zahrnují mimo jiné přístupnost kapitálu; nejistoty integrálně spojené s vývojem produktů nebo technologií a provozem společnosti ve vývojové fázi; získání dalších finančních prostředků potřebných pro pokračování našeho podnikání a vývoje produktů; naši schopnost vytvořit a komercializovat produkty na základě naší technologické platformy; konkurenci prostředí, ve kterém podnikáme; všeobecné průmyslové podmínky; všeobecné ekonomické faktory; dopady regulace průmyslu; technologický pokrok; nové produkty a patenty konkurenčních společností; potíže s výrobou nebo její opoždění; závislost na datech platnosti patentů společnosti; možnost soudních sporů včetně řešení patentových sporů a/nebo regulační opatření.

Kontakt:

Robert Haag

IRTH Communications

Tel.: 1-866-976-4784

ABWN@irthcommunications.com

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/508284/Airborne_Logo.jpg

Klíčová slova USA-komunikace-letectví-Airborne Wireless Network

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.