Společnost Airborne Wireless Network oznámila jmenování nového generálního ředitele

Vysoce uznávaný odborník na bezpečnostní provoz, koordinaci a management povede tuto společnost k nové etapě růstu

Společnost Airborne Wireless Network (OTCQB: ABWN) dnes oznámila, že jmenovala Michaela (Mika) J. Warrena na místo generálního ředitele.

Mike donedávna působil jako ředitel lokálního provozu a bezpečnosti společnosti ECC International v Afganistánu. V této pozici dohlížel na bezpečnost 18 hlavních stavebních projektů DOD v celkové hodnotě 1 000 000 000 USD, včetně stavebního projektu Asia Development Bank v hodnotě 500 milionů USD, který se zabýval výstavbou silnice Ring Road z Heratu do Mazer-e-Sharifu, a projektu rozvoje infrastruktury USAID ve spolupráci s afghánským ministerstvem dolů, naftového a plynového průmyslu v hodnotě 50 milionů USD. Dříve byl Mike ředitelem provozu a bezpečnosti společnosti Checchi & Company Consulting, Inc. v Afghánistánu a v rámci smluvních povinností vůči USAID se věnoval Programu měření a evaluace. Ještě dříve působil jako programový manažer armádního programu Human Terrain Systems v rámci International Security Assistance Force pro NATO a bezpečnostní složku US Army G-2. Byl také poradcem americké ambasády, velitele International Security Assistance Force (COMISAF) a koordinační armádní skupiny CJ2X na velitelství mezinárodních bezpečnostních složek ISAF v Kábulu v Afghánistánu.

Mike ukončil službu v americké námořní pěchotě v roce 1994 s hodností podplukovníka. Jako důstojník pěchoty působil ve funkci výkonného velitele 3. skupiny sledování a průzkumu v Okinavě; dále jako velící důstojník největších bezpečnostních kasáren námořnictva Naval Weapons Station v Concordu v Kalifornii a v mnoha velitelských pozicích na cvičišti náborového armádního střediska Marine Corps Recruit Depot v San Diegu. Pochází z Illinois, získal bakalářský titul politických věd na University of Missouri. Mike je také absolventem armádní akademie US Marine Corps Command and Staff College. Je také certifikovaným plánovačem boje s terorismem, odborníkem na vládní potlačování vzpoury a absolventem mnoha bezpečnostních kurzů.

Mike má rozsáhlé zkušenosti v projektovém managementu a v mnoha společnostech působil v oblasti počítačového hardwaru a softwaru, kde se významnou měrou přičiňoval k růstu a expanzi těchto společností.

J. Edward Daniels, prezident společnosti Airborne Wireless Network, uvedl: „Mike bude velmi nápomocný v posunutí naší technologie do další etapy růstu. Jeho zkušenosti v oblasti bezpečnostního provozu v civilním a vládním sektoru budou neocenitelné při našem dalším agresivním zaváděním informační dálnice Infinitus Super HighwayTM na trhu. Jsme přesvědčeni, že jeho jedinečné zkušenosti a schopnost přenášet vize do výkonu na světové úrovni budou přesně tím, co potřebujeme k našemu vstupu do další kapitoly našeho podnikání."

Pro více informací navštivte webové stránky: www.airbornewirelessnetwork.com

Upozornění na výhledová prohlášení

Tato tisková zpráva může obsahovat „výhledová prohlášení" ve smyslu zákona o vedení sporů v obchodu s cennými papíry - United States Private Securities Litigation Reform Act of 1995. Tato prohlášení jsou založena na současných očekáváních a odhadech vedení společnosti a představují značná rizika a nejasnosti. Pokud budou základní předpoklady nepřesné nebo pokud se rizika či nejasnosti stanou skutečností, skutečné výsledky se mohou podstatně lišit od výsledků předpokládaných dle výhledového prohlášení.

Rizika a nejistoty zahrnují mimo jiné přístupnost kapitálu; nejistoty neodmyslitelně spojené s vývojem produktů nebo technologií a provozem společnosti ve vývojové fázi; získání dalších finančních prostředků potřebných pro pokračování našeho podnikání a vývoje produktů; naši schopnost vytvořit a komercializovat produkty na základě naší technologické platformy; konkurenci prostředí, ve kterém podnikáme; všeobecné průmyslové podmínky; všeobecné ekonomické faktory; dopady regulace průmyslu; technologický pokrok; nové produkty a patenty konkurenčních společností; potíže s výrobou nebo její opoždění; závislost na datech platnosti patentů společnosti; možnost soudních sporů včetně řešení patentových sporů a/nebo regulační opatření.

Kontakt:

Robert Haag

IRTH Communications

Tel.: +1-866-976-4784

ABWN@irthcommunications.com

Klíčová slova USA-komunikace-elektronika-práce-Airborne Wireless Network

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.