V Praze vzniklo nové politické hnutí PLUS

Na konci roku 2016 vzniklo nové politické hnutí PLUS. Zakladatele hnutí jsou PhDr. Jindřich Kadlec – předseda České asociace pečovatelské služby a Jiří Masopust – politik.

Důvodem založení nového uskupeni je zvýšení možnosti ovlivnění řízení naší země, kraje, města nebo obce, tedy na všech úrovních politiky.

Programem politického hnutí PLUS je podpora vzdělávání (zkvalitnění státního školství, zavedení bezplatného občanského vzdělávání zejména v oblasti finanční, právní, spotřebitelské), podpora zdravého stárnutí, péče o seniory v jejich domácím prostředí (oddalování nutnosti hospitalizace či pobytu v zařízení sociální péče, podpora neformální péče blízkých osob v kombinaci s efektivním využíváním profesionální péče sociální a zdravotní v domácnosti občanů a celková podpora zdravého životního stylu. Dále podpora živnostníků a malých a středních podniků a vyváženosti vztahu mezi zaměstnavateli a zaměstnanci.

Politické hnutí PLUS umožňuje kandidovat ve volbách i bez politické příslušnosti. Dává tak jedinečnou možnost jednotlivým kandidátům prosazovat i vlastní program, se kterým šel do voleb. Uskupení PLUS dodává, že hlavním faktorem při rozhodování svěřování řízení naší země (volby) by neměla být politická strana či hnutí, ale především kandidující lidé.

Kontakt:

politickehnutiplus@seznam.cz

Klíčová slova ČR-politika-volby-společnost

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Politika, veřejná správa a soudy

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.