Fond Empire State Realty Trust a iHeartMedia představí novou vánoční hudebně-světelnou show s účastí Mariah Carey

Empire State Building zesynchronizuje osvětlení mrakodrapu s písní „All I Want for Christmas Is You"

Investiční fond Empire State Realty Trust, Inc. (NYSE: ESRT) a společnost iHeartMedia oznámili, že každoroční vánoční hudebně-světelná show Empire State Building (ESB) se uskuteční s účastí světové superstar Mariah Carey a její ikonickou písní „All I Want for Christmas Is You" z jejího prvního vánočního alba Merry Christmas. Tato show, která byla vyprojektována světoznámým světelným designérem Marcem Brickmanem, bude mít svou premiéru 19. prosince a bude až do 25. prosince každý večer v 19:00 východoamerického času (ET) živě synchronizována s vysíláním radiostanic iHeartMedia v New Yorku - Z100, 103,5 KTU a 106,7 Lite fm.

Při zahájení vánoční sezóny Mariah Carey slavnostně „zapnula vypínač" při inaugurační slavnosti osvětlení budovy ve slavnostním lobby ESB na ulici Fifth Avenue. Tato událost bude součástí oslavy „ESB Unwrapped", která potrvá měsíc a bude obsahovat úchvatné vánoční dekorace v oknech této budovy na Fifth Avenue a v Art Deco lobby, dále pak účast speciálních hostů a pianisty, který bude hrát výběr oblíbených vánočních melodií.

„Na partnerství se společností iHeartMedia jsme hrdí, stejně jako na fakt, že hudební superstar Mariah Carey, laureátka mnohých platinových ocenění, se rozhodla vykonat svůj ikonický vánoční klasický hit „All I Want for Christmas Is You" v našem stěžejním vánočním hudebně-světelném představení," uvedl Anthony E. Malkin, předseda a generální ředitel fondu ESRT. „Naše vánoční světelná show přináší vánoční sezónu v New Yorku do celého světa pomocí sociálních médií a je úplným vrcholem vánoční sezóny z horních pater naší ikonické věže uprostřed panoramatu New Yorku."

„Empire State Building vidím ze svého bytu a je to jedna z mých nejoblíbenějších budov na světě," řekla Mariah Carey. „Zesynchronizování těchto slavných světel s mou písní je k letošním vánocům perfektním dárkem."

„Účast na světelné show Empire State Building se pro radiostanice iHeartMedia NYC a naše posluchače stala každoroční vánoční tradicí," poznamenal Tom Poleman, prezident národních programů společnosti iHeartMedia. „V Big Apple je to tak kouzelné roční období a my se těšíme na to, až budeme v New Yorku pomáhat šířit toto vánoční veselí."

Toto úchvatné představení bude viditelné pro vánočně naladěné občany a turisty z různých míst v New Yorku a okolí, fanoušci mohou k účasti na této události využít hashtag #ESBUnwrapped na kanálech sociálních médií. Mohou také tuto vánoční hudebně-světelnou show sledovat naladěním na stanice Z100, 103,5 KTU, a 106,7 Lite fm, nebo na streamu živého vysílání na iHeartRadio, na hudebním streamu iHeartMedia a digitálním radiovém vysílání. Videozáznam celé show bude k dispozici na kanálu YouTube Empire State Building (bit.ly/ESBUnwrappedVid) okamžitě po představení, aby si jej mohli užít také lidé z jiných částí světa.

O budově Empire State Building

Budova Empire State Building, vlastněná fondem Empire State Realty Trust, Inc., se tyčí do výšky 381 metrů (od základů po anténu) nad středem Manhattanu a je nejznámější budovou na světě. Díky novým investicím do infrastruktury, prostor pro veřejnost a zařízení přitahuje budova Empire State Building nejprestižnější zájemce o pronájem prostor z celé řady průmyslových oborů na celém světě. Televizní věž umístěná na vrcholu mrakodrapu podporuje hlavní televizní a krátkovlnné rozhlasové stanice na metropolitním trhu v New Yorku. Na základě ankety, kterou provedl Americký institut architektů, byla budova Empire State Building jmenována nejpopulárnější budovou v USA. Observatoř v budově Empire State Building je jednou z nejoblíbenějších turistických atrakcí světa a nejvyhledávanější destinací v tomto regionu. Více informací o budově Empire State Building naleznete na internetové adrese www.empirestatebuilding.com, www.facebook.com/empirestatebuilding, @EmpireStateBldg, www.instagram.com/empirestatebldg, http://weibo.com/empirestatebuilding, www.youtube.com/esbnyc nebo www.pinterest.com/empirestatebldg/.

O investičním fondu Empire State Realty Trust

Empire State Realty Trust, Inc. (NYSE: ESRT), který je předním realitním investičním fondem (REIT), vlastní, spravuje, provozuje, nabývá a pronajímá kancelářské a maloobchodní prostory na Manhattanu a v celé metropolitní oblasti New Yorku, včetně mrakodrapu Empire State Building, nejslavnější budovy na světě. Společnost sídlí v New Yorku ve stát New York, její maloobchodní portfolio k 30. září 2016 obsahovalo 10,1 milionu čtverečních stop prostor určených k pronájmu, z toho 9,4 milionu čtverečních stop prostor ve 14 kancelářských budovách, včetně devíti na Manhattanu, tří budov v okrsku Fairfield ve státě Connecticut, dvou ve Westchesteru ve státě New York a přibližně dalších 707 000 čtverečních stop prostor určených k pronájmu v maloobchodním portfoliu.

Foto - http://mma.prnewswire.com/media/448365/Empire_State_Realty_Trust_with_Mariah_Carey.jpg

KONTAKT: Krystle Parram, (212) 736-3100, KParram@empirestaterealtytrust.com; Stacey-Ann Hosang, (212) 736-3100, SHosang@empirestaterealtytrust.com

Klíčová slova USA-hudba-média-zajímavosti-Empire State Realty Trust

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Média, společnost a životní styl
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.