Pojištění proti Babišovi je tady!

Novým nepřítelem číslo jedna každého živnostníka pracujícího s hotovostí je zákon o EET, který dnes vchází v platnost a ovlivní životy desetitisíců lidí v celé zemi. "Pan Babiš sliboval, že bude líp. Ale líp bude skutečně až s námi," tvrdí obchodní ředitel antiEET.cz Mikael Oganesjan.

Právní tým webu antiEET.cz vzkazuje, že podnikatele ochrání před pokutujícími úředníky Finanční a celní správy. Samotný zákon je dle nich děravý a statisícové pokuty hrozí obchodníkům i za takové věci, jako je chybějící inkoust v tiskárně nebo problematické připojení k internetu.

"V zákoně jsou naprosto bizarní věci. Restaurace může být pokutována i za to, když se hosté u stolu rozdělí o útratu a obsluha nevydá každému zvlášť účtenku na částku, kterou uhradil," podivuje se nad jednou z mnoha zvláštních věcí obchodní ředitel společnosti.

Pojištění proti EET dokáže živnostníky ochránit před pokutami a především se jim postará o zdlouhavá správní řízení, která by je odváděla od toho hlavního, od podnikání. Pekaři, restauratéři, kadeřnice a jiní drobní živnostníci nejsou advokáti a často neví, jak se před úřady bránit, i když vědí, že vše udělali správně.

"Vyhráli jsme skoro 100.000 správních řízení, která byla vedena proti našim klientům PojištěníNaPokuty.cz za údajně spáchané dopravní přestupky. Ochráníme i živnostníky, protože si myslím, že každý má právo na cenově dostupnou ochranu před zvůlí státu," dodává Oganesjan.

Kontakt:

Mikael Oganesjan

tel.: +420 608 045 558

e-mail: Mike@antiEET.cz

Spolek provozovatelů služeb v gastronomii a hotelnictví provozovatel webu antiEET.cz

Klíčová slova ČR-právo-hospodářství-trh-daně-internet-antiEET.cz

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.