Audioknihy za 149 Kč k pátým narozeninám Audiotéky.cz

Největší český elektronický obchod s audioknihami oslaví v úterý 4. 10. 2016 pětileté výročí od spuštění e-shopu www.audioteka.cz a uvedení aplikací AUDIOTÉKA umožňujících pohodlný nákup a poslech audioknih v mobilních telefonech s operačním systémem Apple, Android a Windows. Za pět let existence na českém trhu prodala AUDIOTÉKA přes 300 tisíc audioknih. Aktuálně má AUDIOTÉKA v nabídce více než tři tisíce titulů, což je nejobsáhlejší nabídka českém trhu.

U příležitosti svých narozenin připravila AUDIOTÉKA pro své fanoušky v úterý 4. 10. 2016 mimořádnou možnost nakoupit na e-shopu všechny audioknihy pouze za 149 Kč. U některých titulů z nabídky tak sleva dosahuje až 90 procent z běžné ceny. Sleva je samozřejmě i na největší audioknižní trháky současnosti, mezi které patří životopis Faktor Churchill, fantasy série Hra o trůny, historické audioknihy Vlastimila Vondrušky nebo rozhlasové dramatizace Divadla Járy Cimrmana.

AUDIOTÉKA.CZ vznikla jako join ventures mezi polským startupem Audioteka.pl a knižním velkoobchodem PEMIC BOOKS a.s. v roce 2011. Zakladatelem společnosti Audioteka.pl je Marcin Beme, který k narozeninám české pobočky prohlásil: "Jsem mimořádně pyšný, že česká Audiotéka slaví 5. výročí. Domnívám se, že za posledních pět let se nám podařilo zanechat důležité stopy na vydavatelském trhu v České republice. Věříme, že audioknihy jsou úžasným formátem knihy, který může přinést ještě více skvělých příběhů pro ještě více lidí." V současnosti AUDIOTEKA působí na několika trzích v celém světě a stává se lídrem v prodeji audioknih v neanglicky hovořících zemích.

Za posledních pět let zaznamenaly audioknihy na českém trhu masivní vzestup prodejů, k čemuž přispělo mnoho faktorů. Věříme, že jedním z nich byla i naše aplikace AUDIOTÉKA v chytrých mobilních telefonech, která v dnešní uspěchané době umožňuje pohodlný poslech audioknih při cestování, řízení, běhání. Nyní svou audio knihovnu můžete mít v aplikaci AUDIOTÉKA v kapse ve svém mobilu a poslouchat kdekoliv vás napadne.

K oblíbenosti audioknih přispívá i dynamicky se rozšiřující nabídka titulů českých i zahraničních autorů ze všech žánrů literatury od detektivek až po vzdělávací a jazykové publikace. Mezi více než 150 vydavatelů mluveného slova se v loňském roce zařadila také AUDIOTÉKA, pod jejíž značkou již vyšlo více než 20 atraktivních audioknih.

U příležitosti narozenin AUDIOTÉKA uvede na trh devět novinek, které budou rovněž k dostání za speciální narozeninovou cenu 149 Kč:

Jíst, meditovat, milovat, načetla Kristýna Kociánová - vydavatel AUDIOTÉKA

Pistolník, série Temná věž, načetl Libor Terš - vydavatel AUDIOTÉKA

Rytíř sedmi království, načetl František Dočkal - vydavatel Tympanum

Křest ohněm, načetl Martin Finger - vydavatel Tympanum

Požádej a bude ti dáno, načetla Petra Výtvarová Krausová - vydavatel Synergie

Frankenstein - načetli Robert Mikluš, Petr Pochop, Jan Zadražil - vydavatel Needles

Obr Dobr, načetla Věra Slunéčková - vydavatel Tympanum

Husitská epopej II., načetl Jan Hyhlík - vydavatel Tympanum

Podivná svatba na Lichnici, načetl Jan Hyhlík - vydavatel Tympanum

Tiskovou zprávu, obaly nových audioknih, bannery naleznete na http://bit.ly/materialy_audioteka.

Shrnující infografika Audiotéka slaví 5 let! http://bit.ly/infografika_narozeniny.

Narozeninové video http://bit.ly/narozeninove_video

Kontakt:

Alžběta Vorlová

Tel. +420 778 747 967

e-mail: alzbeta.vorlova@audioteka.cz

www.audioteka.cz

www.facebook.com/audioteka.cz

www.twitter.com/audioteka_cz

https://plus.google.com/+AudiotekaCZ

www.youtube.com/audiotekacz

https://www.instagram.com/audioteka_czsk

Klíčová slova ČR-literatura-trh-komunikace-firmy-Audiotéka.cz

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Obchod, marketing
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.