Pražská magistrála zažila atmosféru Formule 1

Výměna pneumatik, natankování paliva, boj s časem o každou setinu sekundy - scénu jako z boxů elitních závodů Formule 1 zažili přihlížející na pražské magistrále. V úterý v půl páté odpoledne se frekventovaná křižovatka u Václavského náměstí proměnila v improvizovaný pit stop. Ve chvíli, kdy na semaforu padla červená, tak zatímco kolemjdoucí nevěřili vlastním očím, parta mechaniků v černých kombinézách a helmách se rozběhla k bílému Porsche GT3RS, kterému bleskově přezuli pneumatiky. Celá akce trvala 41 vteřin, což je doba, než opět padla zelená.

Za celou touhle parádou stojí multibrandový prodejce luxusních vozů Advantage Cars ve spolupráci s audiovizuální produkční společností CinQVisuals. Samotné realizaci předcházelo několik týdnů příprav, propočtů a plánování příjezdu. Nejsnazší byl výběr místa - jedna z nejfrekventovanějších křižovatek přímo pod Muzeem k tomu přímo vybízela, náročnější už bylo dát dohromady celou techniku a vše vypočítat tak, aby tým devíti mechaniků vše dokázal realizovat na první pokus, což se k nadšení všech podařilo. S úsměvem a tváři kvituje úspěšný den i Lukáš Franěk z Advantage Cars "Pro naše klienty stále vymýšlíme něco nového a když za mnou přišel Robert s tímhle návrhem, hned jsem věděl, že je to něco, co chci zrealizovat," kvituje s úsměvem úspěšný den Lukáš Franěk z Advantage Cars. "Bleskovou výměnu pneumatik natáčelo celkem jedenáct kamer," upřesňuje Robert Roszbeck, producent CinQ Visuals.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=a5FNCd1L4Cc

Kontakt:

Magdalena Chládková

MGM agency s.r.o.

www.mgmagency.cz

www.facebook.com/MGMagency

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-automoto-reklama-firmy-Advantage Cars-MGM agency

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.