Rekordní počet vystavovatelů na 8. Mezinárodních JOB DAYS LÉKAŘSTVÍ A ZDRAVÍ ve dnech 21.-22.10.2016 v Praze

Největší akce svého druhu v oblasti náboru lékařů a zdravotnického personálu ve střední a východní Evropě, které se zúčastní ty nejlepší německé a rakouské nemocnice a zdravotnická zařízení, otevírá své brány ve dnech 21.-22.10.2016 v Praze.

Návštěvníci 8. Mezinárodních JOB DAYS LÉKAŘSTVÍ A ZDRAVÍ se budou moci informovat na vše, co je o pracovní kariéře v zahraničí zajímá, přímo u 160 vedoucích manažerů a členů vedení nemocnic, personalistů, vrchních lékařů a českých lékařů a lékařek, kteří v Německu a Rakousku již v současnosti pracují. Tyto Mezinárodní Job Days lékařství a zdraví, které se v Praze uskuteční celkově již poosmé, se mohou pochlubit novým rekordním počtem vystavovatelů. Na akci se bude prezentovat téměř 40 TOP klinik a zdravotnických zařízení z Německa a Rakouska.

Zúčastněné nemocnice pro návštěvníky akce rozvinou pomyslný červený koberec v podobě vysoce atraktivních pracovních nabídek a celé řady zaměstnaneckých benefitů. Současně s 8. Mezinárodními JOB DAYS LÉKAŘSTVÍ A ZDRAVÍ se pod jednou střechou uskuteční rovněž i 2. Mezinárodní JOB DAYS PRO ZDRAVOTNICKÝ A PEČOVATELSKÝ PERSONÁL. Akci v roce 2015 navštívilo 980 odborných návštěvníků.V rámci doprovodného programu je přichystána velká tombola o věcné ceny a pobytové vouchery v celkové hodnotě 150.000 Kč.

Pořadatel:

Agentura RTK International Praha

Místo konání:

Hotel NH Prague City

Mozartova 261/1 150 00 Praha - Smíchov

Stanice metra B: Anděl

Otevírací doba:

Pátek 21.10.2016

10.00 - 18.00 hodin

Sobota 22.10.2016

10.00 - 18.00 hodin

Vstup zdarma!

Kontakt: Agentura RTK international

pr@agentura-rtk.cz

rtk@agentura-rtk.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-zdraví-lékaři-Job Days-firmy-Agentura RTK International

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zdravotnictví
Služby, cestovní ruch

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.