Bezpečněji v Rio de Janeiru s mobilní aplikací CZ Help

CZ Help pomůže českým turistům v Rio de Janeiro Olympijské hry v Brazílii budou svátkem sportu - díky aplikaci CZ Help, která je zcela zdarma, budou také bezpečnější.

Na jednom místě, dokonce i off-line, najde uživatel důležitá telefonní čísla na konzulární pohotovost, místní tísňové linky, nemocnice, policii... Všechny kontakty byly ověřeny testovacími hovory. Aplikace pomůže s poskytováním první pomoci. Formou ilustrovaných návodů využívá nejnovějších mezinárodních metodik při záchraně života a ošetřování raněných. Další sekce off-line rad obsahuje doporučení pro obtížné situace na cestách, jako je ztráta pasu či dopravní nehoda. Tato část informačně těží z publikovaných rad konzulární služby. Neméně významnou částí aplikace jsou doporučení pro krizové stavy, dokonce i pro případ teroristického útoku. Při uskutečnění hovoru z aplikace se přenáší k dalšímu zpracování nebo předání záchranným složkám údaj o poloze volajícího.

Aplikace je doprovázena facebookovou stánkou facebook.com/czhelp, na které každý den přibývají užitečné rady a doporučení.

Kontakt:

www.czhelp.cz

czhelp@aerodef.cz

www.facebook.com/czhelp

+420 606 693 559

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz

Klíčová slova ČR-komunikace-turistika-olympijské-Rio-firmy-CZ Help

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Sport
Služby, cestovní ruch
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.