Katalog autoškol ČR Autostudy.cz mění svět autoškol

Portál autoškol autostudy.cz, kde se můžete přihlásit ihned ke studiu v autoškole nebo vyhledávat autoškoly v nejbližším okolí, začíná mít první pozitivní ohlasy. Momentálně se zde nachází přes 200 autoškol v Praze a po celé České republice a jejich počet každým dnem vzrůstá.

Autoškoly samotné jsou nadšené z možnosti získat kvalitní prezentaci v novém katalogu v podstatě zdarma. Majitelé autoškol se mohou přihlásit a zaregistrovat on-line, poté vyplnit profil v administračním systému, nahrát fotografie a po schválení administrátorem mají hotový profil. V každém případě je vždy možná konzultace přímo s odborníky z Autostudy.cz

Pokud jste uchazeč o autoškolu a nevíte si rady, stačí zavolat, nebo napsat email do katalogu autoškol a kvalifikovaný personál Vám poradí s výběrem vhodné autoškoly. S narůstajícím počtem spokojených studentů, kteří si díky portálu našli tu nejlépe vyhovující autoškolu, vzrůstá i počet recenzí autoškol. Těch si můžete přečíst na Autostudy.cz nepřeberné množství.

V katalogu naleznete také nejlepší autoškoly Brna a autoškoly Ostravy. Každá autoškola má detailní profil s informacemi, které ke studiu potřebujete, můžete porovnávat jednotlivé autoškoly mezi sebou nebo je vyhledávat podle ceny a dalších kritérií. Naleznete zde i slevy a akce na jednotlivé kurzy, které autoškoly nabízí.

Celý portál je vytvořen v uživatelsky velice přívětivém prostředí a i na mobilních zařízeních si můžete bez problému na jednom místě a za pár minut vašeho času vybrat autoškolu ke studiu, nebo si například vyzkoušet zkušební testy ministerstva dopravy.

Kontakt:

e-mail: info@webfactor.cz

Klíčová slova ČR-služby-automobilová-internet-autoškoly-Autostudy.cz

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
Služby, cestovní ruch
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.