VÍKENDOVÉ POBYTY PRO KAŽDÉHO!

Neutuchající zájem klientů o poznávání nových míst tuzemska i zahraničí, nás přivedl k nápadu na realizaci nového, přehlednějšího webu http://www.hotelyplus.cz. Toužíte prožít chvíle romantiky, sportovních klání s přáteli, chcete si užít mořské vlny na klidných plážích, nebo toužíte obout pohorky a pohlédnout na svět z perspektivy přírodních krás? Nahlédněte nový internetový portál Cestovní kanceláře APEX TOUR s.r.o. a inspirujte se širokou nabídkou atraktivních programů pro všechny věkové kategorie, jednotlivce i rodiny s dětmi.

ROMANTICKÉ POBYTY

Postrádáte-li slunce, romantiku, skvělé jídlo a úžasné pláže, pak musíte vyzkoušet některý z našich romantických pobytů v Itálii. Romantické chvíle ale navodí i příjemná atmosféra termálních lázní Maďarské Talpocy. A pokud se nechcete pouštět daleko, máme pro vás jedinečná místa tuzemských končin, jako je Harrachov, Špindlerův Mlýn, Srní. Uvidíte, že budete příjemně překvapeni.

TURISTIKA A SPORT

Okouzlující přírodní parky, noční promenády poklidných turistických center, wellness, nadstandardní ubytovací služby a skvělá gastronomie v lokalitách tuzemských i zahraničních. Stačí nahlédnout do naší nabídky a v případě, že nenajdete, co jste hledali, kontaktujte nás, velice rádi vám poradíme.

WELLNESS A LÁZNĚ

Na fyzické i duševní neduhy, vyčerpání z práce i ze stále se opakujícího stereotypu nabízíme komfortní služby, pohodovou atmosféru, termální vody s léčivými účinky, minerální vody a profesionály v lázeňských službách. Nečekejte na vyčerpání, odpočívejte průběžně a váš organismus se vám odvděčí.

TÝDEN U MOŘE

Někdy je prostě nejjednodušší vše nechat za sebou, odjet k průzračnému moři a písečným plážím, nechat se ovívat přímořským vánkem a užívat si prvotřídních služeb. Víme přesně, co vám pomůže, internetový server http://www.hotelyplus.cz má pro vás vždy nějakou tu horkou novinku, kam stojí zato na chvíli odjet.

http://www.hotelyplus.cz JSME TU PRO VÁS A VAŠE PŘÁNÍ

Kontakt:

APEX TOUR s.r.o.

Božetice 151

39901 Milevsko

GSM: +420 775 227 544

E-mail: info@apextour.cz

Web: www.apextour.cz

Klíčová slova ČR-turistika-CK-rekreace-internet

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Služby, cestovní ruch

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.