Calibra - kvalitní krmivo pro psy

"Pes je přítel člověka" říká staré úsloví. Pes je tady pro vás vždy, když to potřebujete. Radostně vás vítá, když se vracíte z práce, je tady pro vás, když nemáte náladu, provází vás životem a rozdává dobrou náladu. Vaším jediným úkolem je pečovat o vašeho psího kamaráda tak, jak si nejlepší přátelé zaslouží. A prvořadým a nejdůležitějším závazkem je postarat se o zdravý vývoj prostřednictví kvalitní stravy.

Jsme skupina odborníků společnosti Centrum veterinární péče s.r.o. a prostřednictvím internetového portálu www.rajkrmiv.cz nabízíme tu nejlepší péči v podobě kvalitních krmiv pro psy, kočky, ale i koně, hlodavce a další chovná zvířata. Naše nabídka vychází z odborných znalostí a letité praxe v oboru. Naším cílem je pomoci všem chovatelům zorientovat se v nabídce kvalitní stravy za přiměřené ceny.

GRANULE CALIBRA

Granulovaná strava pro psy pod značkou CALIBRA představuje optimální řešení racionální výživy. Díky přesně vyváženému poměru živin, vitamínů a minerálů granulí Calibra bude váš pes zářit zdravím a energií. Granule CALIBRA představují komplexní, lehce stravitelné a navíc chutné krmivo pro psy malých, středních i velkých plemen v každém období vývoje. Pečlivě sestavená receptura granulovaného krmiva Calibra uspokojí všechny nutriční nároky pejska, zajistí jeho duševní pohodu a dostatek fyzické energie po celý den.

Výživové hodnoty granulí určené jednotlivým plemenům se liší nejen poměrem látek, které psi potřebují k naplnění fyziologických potřeb, ale například i velikostí granulí pro dobré trávení. Vhodnou volbou granulovaných krmiv docílíte pevného zdraví, silných kostí, lesklé srsti a dobré nálady. Věnujte prosím pozornost hodnotnému stravování vašeho psa, kvalitní stravování udrží pejska vitálního, zdravého a aktivního po dlouhá léta. Jen dobrou péčí o stravování vašeho psího kamaráda můžete i vy čerpat dostatek energie z vitality svého přítele.

Nahlédněte internetové stránky RAJKRMIV.cz a vyberte prémiové a superprémiové krmivo CALIBRA pro zdravého a vitálního pejska. V případě, že si nevíte rady, kontaktujte nás prosím, velice rádi vám ve výběru pomůžeme.

RÁJKRMIV.CZ

KRMIVA A CHOVATELSKÉ POTŘEBY

Copyright (c) 2015 RETEL GROUP s.r.o.

Kontakt:

Centrum veterinární péče s.r.o.

Lhotka 54

560 02 Česká Třebová

mob.: 607 780 074

email: info@rajkrmiv.cz

web: www.rajkrmiv.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz

Klíčová slova ČR-zvířata-potraviny-chov-internet-firmy-Centrum veterinární péče-Retel Group

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Obchod, marketing
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.