Senzace a premiéra! Rekordní počet vystavovatelů!

Padesát německých a poprvé i rakouských TOP klinik a zdravotnických zařízení v Praze ve dnech 27. - 28.11.2015

Největší náborová akce lékařů, zdravotních sester a zdravotnického personálu, která se uskuteční ve dnech 27. - 28.11. 2015 v Praze, se již blíží. 7. Mezinárodní JOB DAYS lékařství a zdraví a poprvé i 1. Mezinárodní JOB DAYS pro zdravotnický a pečovatelský personál se díky svému konceptu řadí mezi největší akce svého druhu v celé Evropě.

Do Prahy dorazí 34 německých a poprvé i 24 rakouských klinik a zdravotnických zařízení působících na celkově 300 lokalitách v obou zemích, aby se českým lékařkám a lékařům, zdravotním sestrám a zdravotnickému personálu představily jako atraktivní zaměstnavatel.

Celá řada klinik dosáhla na ocenění "Great Place to Work" a řadí se k těm nejlepším zaměstnavatelům v oblasti zdravotnictví v celém Německu!

Vzhledem k vysoké poptávce ze strany českých zdravotních sester a pečovatelského personálu o práci v Německu a Rakousku se pořadatel akce, renomovaná pražská Agentura RTK International, rozhodla uspořádat premiérové 1. Mezinárodní JOB DAYS pro zdravotnický a pečovatelský personál.

V rámci job days se budete moci zeptat na vše, co Vás zajímá, přímo u 150 TOP manažerů a členů vedení nemocnic, personálních vedoucích, primářů, profesorů a rovněž i českých lékařů a lékařek stejně jako ostatních zdravotnických zaměstnanců, kteří v Německu již pracují. Odborní návštěvníci akce si budou moci vybírat z nabídky více než 500 volných pracovních míst. Zastoupené kliniky zájemcům o práci v Německu a Rakousku rozbalily příslovečný "červený koberec" a lékařům a lékařkám, zdravotním sestrám a ostatnímu zdravotnickému personálu vedle vysokých výdělků nabízí celou řadu benefitů. Čeští lékaři a lékařky, stejně jako zdravotní sestry, se v Německu těší velkému respektu a jejich schopnosti jsou vysoce ceněny. Zájemci o práci v zahraničí z řad odborných návštěvníků akce mohou očekávat například následující benefity: příspěvek na stěhování až do výše 2000 eur, cenově zvýhodněné bydlení, dětské školky přímo v areálu nemocnice zdarma, pracovní smlouvy na dobu neomezenou, převzetí nákladů na další vzdělávání, podnikové zabezpečení na stáří, pracovní doba 38-42 hodin, zvýšené příplatky za přesčasy a víkendové služby a mnohé další.

Info: "Absolventi českých lékařských fakult mohou v Německu počítat s nástupním ročním platem 57.000 - 60.000 eur. Platy lékařů s atestací na stupeň odborného lékaře se pohybují do výše 90.000 - 95.000 eur, u vrchních lékařů pak činí 120.000 eur a u vedoucích lékařů až 200.000 eur."

Místo konání:

NH Hotel City

Mozartova 261/1

150 00 Praha

Metro B /stanice: Anděl

Otevírací doba:

Pátek 27.11.2015

10:00 - 17:00 hodin

Sobota 28.11.2015

10:00 - 16:00 hodin

Vstup zdarma, bez registrace!

Kontakt:

Pořadatel/Veranstalter

Agentura RTK International

e-mail: rtk@agentura-rtk.cz

Prosecké centrum

Zubrnická 845/3a

CZ-190 00 Praha 9

www.agentura-rtk.cz

JOB DAYS LÉKAŘSTVÍ A ZDRAVÍ - Facebook

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-Německo-Rakousko-zdraví-práce-Job Days-firmy-Agentura RTK International

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zdravotnictví
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.