Bezobslužné čerpací stanice Adast

Zvolte jednoduché a ekonomické řešení bezobslužných čerpacích stanic společnosti Adast Engineering, s.r.o.

Řešíte-li snížení nákladů formou bezobslužných čerpacích stanic, vyberte si spolehlivého partnera s tradicí a mnoha pozitivními referencemi. Adast Engineering, s.r.o. zajišťuje komplexní inženýrsko-dodavatelské služby. Od zpracování projektové dokumentace, přes dodávku a montáž technologie, až po finální uvedení do provozu a zajištění následných povinných kontrol, záručního i pozáručního servisu a dodávek originálních náhradních dílů.

Trendem současné doby v oboru technologií doplňování paliv jsou bezobslužné čerpací stanice. Řešení samoobslužných čerpacích stanic přináší pozitivní dopad na ceny pohonných hmot i na provozní náklady.

Bezobslužné čerpací stanice jsou výhodným řešením podnikových i veřejných čerpacích stanic. Jedná se o ekonomickou variantu pro méně vytížené lokality či nonstop provozy, zejména noční směny. Nulové výdaje na mzdy, nízké náklady na elektřinu a další provozní úspory, to vše s podporou naprosto spolehlivého profesionálního dálkového systému sledování a kvalitního technického vybavení. Okamžité řešení možných poruch prostřednictvím non-stop dispečinku Adast Engineering, s.r.o. zaručí hladký průběh bezobslužného provozu.

KONTEJNÉROVÉ ČERPACÍ STANICE

Absolutní špičkou v řešení bezobslužných čerpacích stanic jsou kontejnerové čerpací stanice. Instalace kontejnerových čerpacích stanic se realizuje s minimální nutností výkopových prací. Bezesporu největšími výhodami této technologie je snadná přemístitelnost, možnost stoprocentně samoobslužného chodu a non-stop dohled servisního dispečinku, jenž zajišťuje hladký a bezporuchový provoz 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Adast Engineering, s.r.o. je zárukou ekonomického a spolehlivého řešení, které je možné stoprocentně přizpůsobit potřebám konkrétního zákazníka. Jednou z posledních realizací v tomto směru je bezobslužná kontejnerová čerpací stanice v Pardubicích.

Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy, velice rádi Vám poradíme a navrhneme nejvhodnější řešení. Těšíme se na spolupráci s vámi!

Kontakt:

AdastEngineering s.r.o.

Adamov 496

679 04 Adamov

+420 516 519 240

+420 737 217 715

nfo@adastengineering.cz

www.adastengineering.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz

Klíčová slova ČR-benzin-firmy-AdastEngineering

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.