Zakázaný ovoce na turné pokřtí dosud utajované nové album!

Pražská kapela zakázanÝovoce vyráží na první velkolepé tour, na němž ji doprovodí královéhradecká dívčí kapela K2, která stejně jako zakázanÝovoce slaví deset let na koncertních pódiích.

Každá zastávka tour nabídne čtyřhodinovou produkci, kterou otevře vítěz ze soutěže o předkapelu, (v každém městě tak bude jiný support), následovat bude vystoupení K2 a vrcholem večera bude koncert kapely zakázanÝovoce, která zahraje téměř třicet písní, jako průřez toho nejlepšího ze své desetileté historie. V rámci turné bude premiérově představena velkolepá scéna s projekcí doplněná o světelnou a zvukovou show.

Jedinečné turné má symbolicky 10 koncertů a startuje 10. 10. 2015 v táborském Palcátě a končí 16. 11. v pražské Retro Music Hall, kam kapela přichystala nečekané překvapení - pokřtí výběrové album s názvem 10.

"Společně s klukama jsme na novou desku vybrali zásadní songy z naší historie a rozhodli jsme se je kompletně přetočit akusticky. Pozvali jsme několik zpěváků a muzikantů z řad našich kamarádů, takže na desce zazní kromě zajímavých hlasů i pro nás netradiční nástroje jako ukulele, housle, cello nebo perkuse," uvedl baskytarista Yaris.

A aby všichni fanoušci, kteří se zúčastnili jakéhokoliv koncertu tour, nepřišli zkrátka, nabídne kapela speciální akci. Každý návštěvník turné obdrží identifikační pásku s jedinečným kódem, díky kterému si bude moct zakoupit nové CD za poloviční cenu formou předobjednávky na e-shopu kapely.

Kapela zakázanÝovoce se rozhodla dát v rámci turné šanci mladým partám, proto na každý z deseti koncertů zařadila předkapelu z daného regionu, která vzešla z hlasování fanoušků na fb a výběrem členů zÝo.

"My měli štěstí a dostali jsme před deseti lety možnost hrát, teď je na čase to začít vracet," uvedli členové zÝo - frontman Pišto, baskytarista Yaris, kytarista Láska a bubeník Franz.

Sestava:

Pišto - zpěv, kytara

Láska - kytara, zpěv

Yaris - basa, zpěv

Franc - bicí

Turné odstartuje 10.10. 2015 a bude čítat 10 zastávek po celé republice.

10.10. TÁBOR - HOTEL PALCÁT

16.10. OSTRAVA - ROCK&ROLL GARAGE

17.10. PARDUBICE - ABC KLUB

21.10. OLOMOUC - U-KLUB

22.10. BRNO - SEMILASSO

24.10. ZNOJMO - HOTEL DUKLA

6.11. HAVLÍČKŮV BROD - KLUB OKO

7.11. PŘÍBRAM - KD PŘÍBRAM

14.11. PLZEŇ - KD ŠEŘÍKOVKA

16.11. PRAHA - RETRO MUSIC HALL

Videoklip Zastávka na znamení https://youtu.be/2ct6RketgBE?list=PL6905BCFB22D5F1B8

PŘEDPRODEJE:

www.ticket.alfedusmusic.cz

www.ticketportal.cz/event.aspx?id=134423

www.ticketstream.cz/tsp/ts1website/search?term=zakázaný

Další odkazy:

www.zakazanyovoce.cz

www.youtube.com/zakazanyovoce

www.facebook.com/zakazanYovoce

www.bandzone.cz/zakazanyovoce

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz

Klíčová slova ČR-pop-hudba-Zakázaný ovoce-Alfedus

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.