Show Máša a medvěd na ledě spojila známé tváře

Máša a medvěd na ledě je unikátní představení, které přinese zcela nové dobrodružství oblíbené pohádkové dvojice Máši a medvěda. Snaha uvést lední revue na motivy světoznámé ruské animované pohádky Máša a medvěd výrazně rezonovala v kruzích českých umělců a tak se společnosti Comunique podařilo spojit několik známých osobností, které na projektu spolupracují.

Celý děj budou provázet písně Ondřeje Soukupa, které výborně otextovala Gabriela Osvaldová. Perfektně doplňují dění na ledě, o něž se zase postarají minulí i současní krasobruslařští reprezentanti Česka a Slovenska. Hlavním hrdinům propůjčili své hlasy populární herci a zpěváci, kteří se premiérového představení 24. října v pražské Tipsport aréně rovněž zúčastní. Hlas hlavnímu hrdinovi, medvědu Míšovi, propůjčil Vladimír Kratina, známý filmový herec, jehož diváci znají z několika televizních seriálů jako třeba Letiště či Kriminálka Anděl. Míšovy písničky nazpíval Juraj Čiernik, divadelní herec, operní zpěvák a také skladatel. Kromě jiného složil i dětské operní pohádky Červená Karkulka a Perníková chaloupka. Dialogy a vtipné komentáře nezbednice Máši namluvila Anička Češková, ale Mášiny písně nazpívala Lucie Šoralová. Když se v hale ozve medvěd Svalovec, všichni diváci zpozorní a určitě poznají hlas účastníka nedávné Eurovision song contest Václava Bárty. Lucie Bílá se zase postarala o namluvení i nazpívání postavy tučňáka. Medvědici zase propůjčila svůj hlas Gabriela Osvaldová. Do postavy zajíce se vžil Jan Maxián a v hlase pandy jistě všichni poznají Jakuba Prachaře. Seznam známých tváří, které v show zpívají a dabují, uzavírá Ondřej Soukup se svým synem Františkem a oblíbená komediální dvojice Richard Genzer a Michal Suchánek. Tihle čtyři umělci se vžili do postav vlků.

Máša a medvěd je celosvětově známá animovaná ruská pohádka, která je vysílána ve více než dvaceti zemích světa a pravidelně získává různá ocenění kvality, mezi nimiž nechybí ani cena Kidscreen award za nejlepší animace. Díky společnosti Comunique se tahle pohádka dočkala i své vlastní lední revue. Ta se představí v pěti městech České republiky a čeští příznivci této pohádky budou tedy mezi prvními na světě, kdo show uvidí na vlastní oči. Po české premiéře v Praze se show přenese do Ostravy 7.11., Brna 14.11., Českých Budějovic 28.11. a turné bude 19.12. završené představením v Pardubicích.

Více informací je na oficiální webstránce show www.masamedved.cz a na facebookové stránce společnosti Comunique. Vstupenky na všechna představení jsou dostupné v síti předprodej.cz a na pražská představení je možné vstupenky zakoupit i v Ticketportalu.

Kontakt:

Michal Vernarský

PR manager

Comunique s.r.o.

+421 905 305 670

vernarsky@comunique.sk

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz

Klíčová slova ČR-zábava-krasobruslení-firmy-Comunique

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Sport
Média, společnost a životní styl
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.