V leadershipu na identitě záleží: časopis THE FOCUS firmy Egon Zehnder zkoumá, jak přední lídři zvládají transformaci sebe i své organizace

Egon Zehnder, přední společnost ve vyhledávání špičkových řídících pracovníků a v poradenských službách pro leadership, dnes vydala 26. edici svého časopisu, THE FOCUS. Letošní roční vydání zkoumá vedení z hlediska identity - charakter a osobnost jsou pro výborného lídra klíčové, mnohem více než jeho schopnosti a předchozí výsledky.

„Identita není pevně dána. Je to neustálý proces, protkaný schopností přizpůsobit se a dosáhnout osobního růstu, a udržet krok s měnícím se prostředím a vlastními výzvami,“ říká Damien O’Brien, předseda firmy Egon Zehnder a vydavatel časopisu THE FOCUS. „Je stále jasnější, že lidský element je to, na čem ve vedení nejvíc záleží,“ dodává. „Schopnost zaujmout, inspirovat a přesvědčit druhé je klíčovým pro uskutečnění pozitivní změny.“

Toto vydání obsahuje články a podrobné rozhovory s vedoucími pracovníky z různých odvětví a oborů. První články a videa, které jsou online, zahrnují rozhovory se třemi generálními řediteli: Marissou Mayer z Yahoo!, J?rgenem Vig Knudstorpem z LEGO Group a Soniou Cheng z Rosewood Hotel Group. Dále zde najdete dialog mezi Jillian Ellis, mistryní světa a hlavní trenérkou amerického národního ženského týmu ve fotbale, a generálním ředitelem společnosti The New York Times Company, Markem Thompsonem, o požitku ze soutěžení.

Současní obchodní ředitelé jsou konfrontováni se zvýšenou složitostí a neustálou nepředvídatelností. To, jakým způsobem vedou a jak reagují na změny, definuje jejich úspěch. „Úspěšní lídři přijmou nejen tuto cestu sebepoznání a osobního růstu, ale také výzvu tvoření a přetváření identity organizace, kterou vedou - což je cesta k dosažení trvalého účinku v proměnlivém světě,“ dodává O’Brien.

Kromě tištěné podoby časopisu jsou exkluzivně k dispozici také videa na kanálu Youtube v cyklu In Dialogue With series. THE FOCUS je k dispozici přes aplikaci Egon Zehnder Publications, která je ke stažení v App Store a Google Play store.

O firmě Egon Zehnder

Egon Zehnder, společnost založená v roce 1964, je přední firmou ve vyhledávání špičkových řídících pracovníků a v personálních poradenských službách. Má více než 400 konzultantů v 69 pobočkách v 41 zemích světa. Firma poskytuje vyhledávání řídících pracovníků na senior pozice, komisí a poradců, nástupců generálních ředitelů a poradců do rodinných firem. Dále zajišťuje posudky a rozvoj vedení pro vysoce vážené organizace. Klientela firmy Egon Zehnder je tvořena od velkých korporací přes společnosti, které začínají růst, rodinné firmy, subjekty, které jsou řízeny soukromým kapitálem, vládní a regulační úřady, až po přední vzdělávací a kulturní organizace. Pro více informací navštivte www.egonzehnder.com a sledujte nás na LinkedIn a Twitter.

Původní verze je k dispozici na businesswire.com: http://www.businesswire.com/news/home/20150914005637/en/

Kontakty

Pro mediální dotazy prosím kontaktujte:

Sandra Galvin

Vedoucí marketingu a komunikace pro USA

Tel: +1 212 519 6103

Email: sandra.galvin@egonzehnder.com

nebo

Hilary Crnkovich

Vedoucí světového marketing a komunikace

Tel: +1 312 260 8978

Email: hilary@egonzehnder.com

Zdroj: Egon Zehnder

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova Británie-práce-zaměstnanost-služby-média-Egon Zehnder

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
Obchod, marketing
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.