Jiří Mádl podniká na internetu a pořádá k tomu kurzy

Herec a režisér Jiří Mádl se pouští do další oblasti své činnosti. Po filmu, moderování a podnikání s elektrickými koloběžkami nyní s kamarády z českobudějovického gymnázia organizuje kurzy založené na know-how podnikání na největším internetovém obchodě na světě.

Mladý českobudějovický rodák spolu s bratrem Janem a spolužáky z Biskupského gymnázia v Českých Budějovicích chtějí zpřístupnit kurzy podnikání na Amazonu, jejichž americké a jiné zahraniční alternativy jsou pro mladé české a slovenské zájemce o takový druh podnikání často naprosto nedostupné. "Nejde jen o cenu, ale i o jazyk a vůbec přizpůsobení se českým reáliím. Zároveň si ani jeden z nás nemyslí, že by to bylo pro každého. Nejsou to pečené holuby do pusy, je k tomu samozřejmě potřeba práce a podnikatelský um, ale znalosti toho, jak takový gigant funguje a jaké nabízí v této době možnosti, jsou ohromně cenné."

Čtveřice sází především na zkušenosti Jana Furiše, který se v oblasti internetového podnikáním vzdělává již deset let a hodnotu kurzů dokreslují jeho podnikatelské úspěchy. Nebojí se podělit o to, jak vsadil na výrobu švihadel. "V začátku to samozřejmě bylo spoustu mailování a zařizování, ale dneska obchod jen tak odkudkoli přes počítač koriguji a celá činnost se už podobá spíše počítačové hře. Tak si tak hraju," prozrazuje Furiš, který jen prodejem švihadel na internetu vydělal v hrubém zisku jeden milion korun po prvním roce podnikání.

Zájemci se můžou nezávazně přihlásit a sbírat více informací zadáním e-mailu na www.podnikanisjirkou.cz. "Věříme, že zájemci poznají hodnotu toho, co hodláme předávat. Budou mít možnost absolvovat polovinu kurzů a pak jedním kliknutím zažádat o vrácení peněz, pokud by měli pocit, že to třeba není pro ně. Ale tím chceme dokázat, že rozhodně nenabízíme zajíce v pytli," dodává Mádl.

Všichni čtyři mají na internetu své vlastní podnikatelské aktivity. Online prodej jejich kurzů začne 16.9. a vstup do kurzu bude otevřený pro veřejnost pouze jeden týden.

Kontakt:

Více ve videu: https://youtu.be/WuqGrkKYbsQ

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-internet-trh-Mádl

Oblast
Jihočeský (cb)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.