Pracovní portál AirJobs na festivalu Finlandia Mácháč

Nový portál práce AirJobs se zúčastnil letošního ročníku festivalu taneční hudby Finlandia Mácháč 2015.

Happening byl součástí letní startovací kampaně AirJobs.cz, která nese název „Vysmátí z práce“. V tomto duchu se nesla i prezentace služby. Stylový bar Airstream byl situován v klidnější části kempu Klůček. V této relaxační zóně se mohli návštěvníci festivalu v rámci odpočinku nejen seznámit s produktem, ale v případě zájmu si za asistence firemních lektorek vytvořit i svůj profil na stránkách AirJobs.cz. Tuto možnost využilo kolem 150 nových uživatelů portálu.

Lidé si mohli s AirJobs zasoutěžit a kromě stylových obrandovaných trenýrek, které dodala firma Represent, ochutnat, pokud již překročili hranici 18 let i AirJobs drink festivalu Blue Lagoon.

Během dvou dní se u AirJobs prezentace zastavilo téměř 700 lidí. Řada z nich využila i v poslední době velmi oblíbenou atrakci SmileBox a své vtipné fotky pak festivaloví návštěvníci sdíleli na sociálních sítích.

Někteří trávili svůj čas u AirJobs také proto, že v okolí fungovala dobře wifi síť s konektivitou do internetu, kterou společnost AirJobs distribuovala z několika LTE zařízení formou free-wifi hot-spotu, což je na podobných festivalech k nezaplacení.

„Akce i náš produkt měl mezi lidmi na festivalu dobrý ohlas. Doufáme, že jsme lidem užitečně zpříjemnili čekání na hlavní festivalové hvězdy, a i když je už víkend za námi a léto pomalu končí, podařilo se nám v rámci prezentace značky naplnit motto naší kampaně: Chcete, aby váš víkend měl sedm dní? Pomůžeme vám najít práci, kterou budete milovat,“ hodnotí účast na festivalu Ivan Bartoš, marketingový ředitel AirJobs.

„Jsme teprve na začátku a věřím, že se nám na festivalu podařilo získat budoucí věrné uživatele naší služby,“ dodává.

Portál má k dnešnímu dni přibližně 700 zaregistrovaných firem z celé České republiky a svůj profil na něm si měsíc od startu založilo již 1800 uchazečů o práci.

Kontakt:

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D.

Marketing Director

+420 603 415 378

ivan.bartos@airjobs.cz

www.airjobs.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova ČR-pop-hudba-práce-internet-firmy-Personal ONE

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.