Senzace - rekordní počet vystavovatelů v Praze! Vaše kariéra lékařky a lékaře v Německu či Rakousku!

7. Mezinárodní job days lékařství a zdraví v Praze ve dnech 27.-28.11.2015

1. Mezinárodní job days pro zdravotnický a pečovatelský personál v Praze ve dnech 27.-28.11.2015.

Návštěvníci 7. Mezinárodních job days lékařství a zdraví a 1. Mezinárodních job days pro zdravotnický a pečovatelský personál se mohou těšit na 50 TOP nemocnic a zdravotnických zařízení z Německa a Rakouska, které působí ve více než 150 lokalitách v obou zemích. Odborní návštěvníci si budou moci vybírat z více než 500 volných pracovních pozic v oblasti lékařství a pečovatelské péče. Pro pořadatele akce, renomovanou pražskou Agenturu RTK International, která tyto job days pořádá již sedmým rokem, letošní ročník znamená rekordní účast vystavovatelů. V listopadu 2014 job days navštívilo 900 odborných návštěvníků z řad lékařek a lékařů. Velké části zastoupených klinik z Německa se podařilo obsadit volné pozice bezprostředně po ukončení veletrhu. Vzhledem k neustále se zvyšujícímu počtu návštěvníků z řad zdravotnického a pečovatelského personálu budou mít ve stejném termínu svou premiéru 1.

Mezinárodní job days pro zdravotnický a pečovatelský personál. Obě akce se uskuteční pod jednou střechou. Německé a rakouské kliniky si velmi váží vysoké odborné úrovně návštěvníků job days, a stejně tak oceňují i výbornou jazykovou vybavenost u převážné části uchazečů. Začínající lékaři, kteří právě absolvovali univerzitu, si v prvním roce zaměstnání mohou vydělat až 57.000 € hrubého. Průměrné hrubé platy zkušených českých lékařek a lékařů se v Německu pohybují na úrovni 77 000 € ročně, u vrchních lékařek a lékařů pak činí zhruba 100 000 €. Vedoucí lékařky a lékaři s tříletou praxí si pak ročně přijdou na více než 200 000 € hrubého. Lékaři se v Německu řadí k nejlépe placeným profesím.

Mzdy zdravotnického personálu se v závislosti na dané spolkové zemi pohybují až okolo 30 000 € hrubého ročně při 40 hodinovém pracovním týdnu. Vedle základní mzdy jsou dále propláceny příplatky za služby a nemocnice poskytují celou řadu dalších benefitů, jako je například podnikové zabezpečení na stáří, pomoc při hledání ubytování, příspěvek na dovolenou a mnohé jiné. V rámci doprovodného programu se uskuteční tradiční velká tombola o hodnotné věcné a peněžní výhry jako např. odborná literatura či cestovní vouchery v celkové hodnotě 100 000 Kč.

Vstup na akci je povolen pouze odborným návštěvníkům z řad lékařek a lékařů, absolventů a studentů lékařských fakult a zdravotnickému a pečovatelskému personálu.

Místo konání:

NH Hotel City

Mozartova 261/1

150 00 Praha

Metro B /stanice : Anděl

Otevírací doba :

Pátek 27.11.2015

10.00 - 17.00 hodin

Sobota 28.11.2015

10.00 - 16.00 hodin

Vstup zdarma, bez registrace! Upozornění: vstup je povolen pouze lékařům, studentům a absolventům LF, zdravotnickému a pečovatelskému personálu!

Kontakt:

Agentura RTK international

e-mail: PR@agentura-rtk.cz

ČTK ke zprávě vydává přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz

Klíčová slova ČR-zdraví-práce-služby-Agentura RTK international

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Zdravotnictví
Služby, cestovní ruch
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.