AIRJOBS.CZ - NOVÝ ONLINE PORTÁL PRACOVNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ

Online portál AirJobs.cz, který před měsícem spustila společnost PersonalOne, nabízí nepřeberné množství moderních funkcionalit, od firemních profilů přes osobní stránky až po sociální síť pro HR specialisty. To všechno v uživatelsky přívětivém moderním designu a s transparentní cenovou politikou.

Na český online trh s pracovními příležitostmi tak vstoupila nová dravá štika, která chce narušit jeho dlouholetou poklidnou hladinu. Filozofií AirJobs je rozšířit prostor a nabídku, vytvořit zdravě konkurenční prostředí a přinést tak možnost volby jak zaměstnavatelům, tak lidem, hledajícím práci. „Rozhodně nechceme přijmout roli dalšího hráče na dávno nalajnovaném hřišti,“ říká Ivan Bartoš, marketingový ředitel projektu. "Naším cílem je vytyčit si vlastní hřiště a pozvat na něj všechny, kterým mohou naše služby pomoci.“

Portál se inspiroval řadou zahraničních služeb, které svým uživatelům nabízejí skutečně komfortní služby, ale i zkušenostmi a požadavky českých personalistů. „Prováděli jsme extenzívní průzkum u současných zaměstnavatelů, a na tyto funkcionality kladli velký důraz,“ dodává Bartoš. Firmám nabízí AirJobs možnost vytvoření vlastních stránek s požadavky na obsazení pozic, hodnocení kandidátů a přístup do databáze životopisů. Kandidátům zase pomůže s vytvořením jejich osobního profilu, poskytne pomoc při přípravě na přijímací pohovory a odborné poradenství v rámci nejen jednoho konkrétního výběrového řízení, ale po dobu celé jejich pracovní historie. Inovativní vlastností pro firmy je možnost zapojení do AirJobs sociální sítě, která staví na známém principu: firemní uživatelé mají svou „zeď“, kam můžou přidávat příspěvky, a zároveň mohou komentovat příspěvky na zdi jiných. V rámci této sítě lze například chatovat, potvrzovat předchozí zaměstnání u uchazečů nebo sdílet s kolegy zajímavé kandidáty.

Personální ředitelka firmy a autorka projektu inženýrka Vendula Petříková popisuje motivaci portálu AirJobs: "V personalistice se pohybuji řadu let a vím přesně, co HR kolegům v jiných firmách chybí. Zkušenosti, znalosti o současném stavu i nápady na rozvoj do budoucna jsme promítli do projektu AirJobs. Neuvádíme na trh jen další chladný software - AirJobs je platforma, která umožní komunikaci potřeb HR profesionálů. Toto přesně reflektuje i slogan "Navrženo personalisty pro personalisty". To je v našem případě prostě fakt, nikoliv prázdná marketingová fráze.”

Portál AirJobs spustila společnost PersonalOne, která v minulosti spolupracovala na HR projektech se společnostmi Vodafone, T-Mobile, Penzijní společnost České pojišťovny, Raiffeisen stavební spořitelna, Allianz nebo Generali a dalšími, a to prostřednictvím mateřské společnosti EMTC.

V souvislosti se startem portálu začala na plné obrátky i letní kampaň uvedení značky na trh. Kampaň „Vysmátí z práce“ s mottem „Chcete, aby váš víkend měl sedm dní? Pomůžeme vám najít práci, kterou budete milovat“ má za cíl změnit zažité povědomí a připomenout, že hledání práce či obsazování pozic může být racionální a moderní aktivita, plná pozitivních emocí. Startovací kampaň běží v printu, na internetu i v televizi. V následujících měsících se značka AirJobs prezentuje například na Prima Family, Prima Cool, TV Óčko, Barandov i kabelových vysíláních.

Na spot s hudbou Dana Bárty se podívejte zde: (https://www.youtube.com/watch?v=OSGI-AVxoJQ&feature=youtu.be)

Pro další informace navštivte stránky projektu http://www.airjobs.cz, nebo kontaktujte marketingového ředitele Ivana Bartoše.

Kontakt:

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D.

Marketing Director

+420 603 415 378

ivan.bartos@airjobs.cz

http://www.airjobs.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz

Klíčová slova ČR-internet-služby-firmy-Personal ONE-Airjobs.cz

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.