SPOLEČNOST ANSELL ZVEŘEJNILA VÍTĚZKY SOUTĚŽE EUROPEAN HERO AWARD PRO SÁLOVÉ SESTRY

Společnost Ansell, světová jednička v oblasti ochranných řešení, s potěšením zveřejnila vítězky prvního ročníku soutěže Ansell Cares® H.E.R.O. Service Award pro sálové sestry z Evropy. Letošní cena organizovaná ve spolupráci s Evropskou asociací sálových sester (EORNA) byla udělena sálovým (perioperačním) sestrám, které prokázaly vynikající dovednosti a kvalitu v péči o pacienty, a které usilují o vzdělávání a rozvoj zaměstnanců. Ceny budou uděleny na ceremoniálech, které se dnes uskuteční v příslušných nemocnicích výherců v pěti evropských zemích.

(Logo: http://photos.prnewswire.com/prnh/20131021/647898 )

"Obdrželi jsme více než 150 nominací z 20 evropských zemí, které zahrnovaly úctyhodný rozsah specializací, lidských dovedností a vedoucích rolí," řekl Peter Dobbelsteijn, komerční ředitel pro oblast Evropy, Středního východu, Afriky a asijsko-tichomořskou oblast společnosti Ansell. "Lidé ze 71 zemí zaslali více než 156.000 hlasů pro své hrdinky, pomohli tuto novou iniciativu rozšířit, a tak se z ocenění stala skutečně mezinárodní záležitost. Rádi bychom jim poděkovali za to, že s námi vzdali hold klíčové roli, kterou hrají sálové sestry v úspěšné zdravotnické péči."

Spolupracovnice ze sálu, lékaři a chirurgové byli přizváni, aby nominovali vynikající sálové sestry a přes internet zvolili svou vybranou kandidátku. Pět nominovaných s nejvíce hlasy získalo cenu H.E.R.O. a mohly rozhodnout, která charita zaměřená na chirurgii získá dar společnosti Ansell ve výši 2500 eur. Vítězkami jsou:

-Ilknur Yaylaová, Turecko, Ac?badem KozyataD¬? Hastanesi - vybrala charitu Friends of African Nurses (FoAN)

-Mateja Stareová, Slovinsko, University Medical Centre Ljubljana - rozdělí svůj příspěvek mezi organizace Médecins sans Fronti?res (Rakousko) a Operation Smile (Spojené království)

-Enrique Cosme Pereirová, Španělsko, Innova Ocular Clínicas Oculsur - rozhodla se věnovat dar charitě Lifebox

-Irina Lampinenová, Estonsko, Tartu University Hospital - zvolila Châine de l'Espoir- Keten van Hoop (Belgie)

-Sandra Mortonová, Irsko, St James's Hospital - zvolila charitu Friends of African Nurses (FoAN)

Pokud vás zajímají životopisy nominovaných a vítězek letošní soutěže Ansell Cares H.E.R.O. Nurse Service Award pro sálové sestry v Evropě, podívejte se na video se záznamy rozhovorů na adrese http://hero.emea.ansell.com.

Nominované byly prověřeny ve spolupráci s asociací EORNA. Divize zdravotní péče společnosti Ansell podporuje Akreditační výbor pro vzdělání (ACE) Asociace EORNA speciálními kurzy ze vzdělávacího programu Ansell Cares. Caroline Higginsová, prezidentka Asociace EORNA, vysvětluje: "Toto ocenění je skvělý nápad a získalo velkou odezvu. Ceníme si příležitosti ocenit vynikající kolegyně, které tak moc přispívají k našemu povolání a zaslouží si uznání."

O společnosti Ansell

Ansell je přední světová společnost poskytující vynikající řešení ochrany zdraví a bezpečnosti, která zlepšují lidem kvalitu života.

Ansell působí v Severní Americe, Latinské Americe a Karibiku, v Evropě, na Středním východě, v Africe a Asii a zaměstnává téměř 14.000 lidí po celém světě. Má vedoucí pozici na trhu osobních ochranných prostředků a zdravotnických rukavic, stejně jako v oblasti zdravého sexuálního života i zdravého životního stylu. Ansell působí ve čtyřech hlavních obchodních segmentech: Medical (zdravotnictví), Industrial (průmysl), Single Use (jednorázové produkty) a Sexual Wellness (zdravý sexuální život).

Informace o společnosti Ansell a jejích produktech naleznete na internetové adrese http://www.ansell.com.

O Evropské asociaci sálových sester EORNA

Nezisková organizace Evropská asociace sálových sester (European Operating Room Nurses Association)(EORNA) byla založena v roce 1980 a v současné době zahrnuje 27 členských asociací, které zastupují 50.000 zdravotnických profesionálů. Asociace EORNA se snaží rozšiřovat a rozvíjet perioperační (ošetřovatelská péče v období okolo operačního výkonu) péči o pacienty po celé Evropě. Realizuje to prosazováním a udržováním vysokého standardu perioperační péče, ovlivňuje sálové sestry v Evropě a umožňuje navazování kontaktů a spolupráci s příslušnými organizacemi v Evropě i na mezinárodní úrovni. Jednou z nejdůležitějších aktivit asociace EORNA v oblasti vzdělání je Akreditační výbor pro vzdělání EORNA ACE.

Informace o asociaci EORNA naleznete na internetové adrese http://www.eorna.eu.

Poznámka

Toto ocenění nesponzorují, nepodporují ani neřídí charity, Twitter ani Facebook.

Zdroj: Ansell

Další informace:

Ansell News Bureau

Email : ansellcareseurope@ansell.com

Tel : + 32-(0)2-528-74-00

Pro více informací kontaktujte:

Mediální kancelář společnosti Ansell

ansellcareseurope@ansell.com

Klíčová slova Belgie-zdraví-nemocnice-lidé-Ansell

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Zdravotnictví
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.