Představujeme nejlepšího vlasového stylistu na světe: American Crew vyhlásila vítěze přední celosvětové soutěže v pánské vlasové stylistice

American Crew, světová jednička v oblasti pánské vlasové stylistiky, vyhlásila Serhije Šapočku z Ukrajiny vítězem soutěže All-Star Challenge 2014-2015, což každoroční klání, které určuje nejlepšího pánského kadeřníka na světě.

Video - http://origin-qps.onstreammedia.com/origin/multivu_archive/PRNA/ENR/212238-Rome-Sizzle-4-27.mp4

Foto - http://photos.prnewswire.com/prnh/20150424/201427

Foto - http://photos.prnewswire.com/prnh/20150424/212231

Tisíce stylistů z 26 zemí světa představily svou interpretaci muže „American Crew": zosobnění značky, která je inspirována tradicí klasického pánského vlasového kadeřnictví a stylizace 40. a 50. let. Po prvních kolech soutěží ve vlastních zemích odletělo 15 finalistů do Říma v Itálii, aby spolu vzájemně soupeřili. Ve finálovém kole měl každý stylista 30 minut na zhotovení a výběr fotografie, která představí porotě konečnou verzi účesu.

„Muž American Crew modernizuje klasický vzhled, který byl inspirací pro naši značku. Toto se dnes podařilo Serhijovi. Vítězný účes Serhije je jedinečným provedením účesu pompadour," uvedl Paul Wilson, umělecký ředitel American Crew.

Pro reprezentaci své země v celosvětové soutěži byli vybráni následující finalisté: David Andreas Kyrkiris, Kanada; Kevin Birk, Dánsko; Guillaume Fort, Francie; Marcel Kuchenbrod, Německo; Zsanett Fabian, Maďarsko; Sergio Criscino, Itálie; Armando Rivas De La Cruz, Mexiko; Inger Lise Moa, Norsko; Jaime Ruiz Tello, Peru; Krzysztof Chodorski, Polsko; Raul Santana, Španělsko; Homan Taghizadeh, Švédsko; Leonard Cakolli, Švýcarsko; Serhij Šapočka, Ukrajina; a Alyssa Brasket, Spojené státy.

„Od svého založení před dvaceti lety se firma American Crew věnuje podpoře kadeřníků-stylistů," uvedl David Raccuglia, zakladatel American Crew. „Soutěž All-Star Challenge představuje skvělou platformu pro zdůraznění neobvyklého talentu umělců, kteří určují světové trendy v pánském kadeřnictví a stylizaci."

Soutěž All-Star Challenge je profesionálními stylisty všeobecně považována za jednu z nejprestižnějších soutěží v pánském kadeřnictví. Členy mezinárodní poroty soutěže byli : Raccuglia; Wilson; Wayne Gross, módní ředitel, Maxim; Sergi Bancells, generální ředitel pro USA, Španělsko a Latinskou Ameriku, Estetica Magazine; a Jerome Kantner, vítěz celosvětové soutěže American Crew All-Star Challenge 2013-2014.

Více informací na téma American Crew najdete na stránkách https://www.americancrew.com/.

O soutěži American Crew All-Star Challenge:

Cílem soutěže American Crew All-Star Challenge je vybrat nejlepšího pánského kadeřníka-stylistu na světě. Účes. Model. Fotografie. Spojte všechny tyto prvky a vytvořte svou finální interpretaci muže American Crew. Chceme nejlepšího stylistu na světe. Stylistu s opravdově neopakovatelnou a uměleckou vizí. Takového, který ví, co obnáší vytvoření moderního mužského účesu. A také takového, který dovede zachytit své umělecké dílo na umělecky profesionální fotografii. Pokud si myslíte, že takové schopnosti máte, začněte zdokonalovat svůj účes, protože soutěž American Crew All-Star Challenge je větší a lepší než kdykoliv dříve. Sledujte nás na Twitteru: @AmericanCrew, Facebooku: https://www.facebook.com/americancrew a Instagramu: @AmericanCrew.

O firmě American Crew:

American Crew, jednička v oblasti profesionálního pánského kadeřnictví, je značkou, která definuje mužský styl, vlasovou péči a trendy v kadeřnictví ve více než 30 000 salonech v 50 zemích. Řada kadeřnických výrobků American Crew nabízí vše, co je potřeba k vytvoření účesu a péči o něj, spolu s produkty z kategorie péče o vlasy, tělo, holení, stylizace a parfémů, které jsou dostupné exkluzivně v salonech, holičstvích a u autorizovaných prodejců. American Crew se neustále věnuje zlepšování mužského stylu a zdůrazňování jeho osobnímu vzhledu, nabízí podporu v oblasti vzdělávání, marketingu a vizáže, aby tak pomáhala stylistům předávat na trhu vizi značky v oblasti pánského kadeřnictví a módy - klasický styl, spolehlivost a důvěra. Více informací na stránkách https://www.americancrew.com/.

Sociální média:

Facebook: Facebook.com/americancrew

Twitter: @americancrew

Instagram: @americancrew, #asc2015

KONTAKT: Ashley Hauza, Ashley.Hauza@rprmc.com; Liz Graham, Liz.Graham@rprmc.com; Hillary Duchovnay, Hillary.Duchovnay@rprmc.com

Klíčová slova Itálie-styl-móda-American Crew

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.