Hledá se nejlepší mužský stylista na světě: Společnost American Crew zveřejnila finalisty přední světové soutěže v péči o mužský zevnějšek

Společnost American Crew, profesionální jednička v péči o muže, hledá nejlepšího mužského stylistu na světě. Dnes byly tisíce přihlášek zúženy na 15 finalistů ze zemí celého světa.

Soutěž vyzývá stylisty z celého světa, aby vyjádřili svou interpretaci muže ve stylu American Crew a zhmotnili tak značku, která udává trend a jejíž kořeny se nechaly inspirovat klasickými sestřihy a úpravami vlasů a stylem mužské módy ve čtyřicátých a padesátých letech.

Po předběžných kolech, která se uskutečnila v jednotlivých zemích, přiletí do italského Říma následující finalisté, kteří se utkají navzájem: David Andreas Kyrkiris, Kanada; Kevin Birk, Dánsko; Guillaume Fort, Francie; Marcel Kuchenbrod, Německo; Zsanett Fabian, Maďarsko; Sergio Criscino, Itálie; Armando Rivas De La Cruz, Mexiko; Inger Lise Moa, Norsko; Jaime Ruiz Tello, Peru; Krzysztof Chodorski, Polsko; Raul Santana, Španělsko; Homan Taghizadeh, Švédsko; Leonard Cakolli, Švýcarsko; Sergiy Shapochka, Ukrajina a Alyssa Brasketová, Spojené státy americké.

"Společnost American Crew již dvacet let podporuje stylisty, kteří neustále pracují na nové interpretaci, obrazu a modernizaci klasického vzhledu, který inspiroval vznik této značky," řekl David Raccuglia, zakladatel společnosti American Crew. "Soutěž All-Star Challenge představuje jedinečnou platformu, kde může zazářit neuvěřitelný talent těchto umělců, díky nimž je svět stylingu a péče o vlasy tak vzrušující."

Soutěž All-Star Challenge je mezi profesionálními kadeřníky obecně uznávaná jako nejprestižnější soutěž v péči o mužský zevnějšek. Ve finále dostane každý stylista 30 minut na to, aby zachytil a vybral fotografii finálního střihu pro porotu.

Mezinárodní porotu tvoří následující posuzovatelé: Raccuglia; Paul Wilson, umělecký ředitel společnosti American Crew; Wayne Gross, ředitel pro módu, Maxim; Sergi Bancells, generální manažer pro USA, Španělsko a Latinskou Ameriku, Estetica Magazine; a Jerome Kantner, šampión soutěže American Crew All-Star Challenge v letech 2013-2014.

Reportáže a scény ze zákulisí soutěže American Crew All-Star Challenge naleznete na stránkách digitálního archivu na adrese http://www.americancrew.com/allstarchallenge/

O soutěži American Crew All-Star Challenge:

Soutěž American Crew All-Star Challenge je na cestě stát se nejprestižnější soutěží pro mužské stylisty na světě. Střih. Model. Fotografie. Spojte to vše dohromady, abyste vytvořili vaši jedinečnou interpretaci muže značky American Crew. Chceme nejlepšího stylistu na planetě. Toho, který má opravdu jedinečnou uměleckou vizi. Toho, který chápe, co znamená mužnost v moderním pojetí. A toho, kdo umí zachytit své mistrovské dílo v profesionálním uměleckém směru a fotografii. Pokud tyto podmínky splňujete, začněte zdokonalovat svůj styl, protože soutěž American Crew All-Star Challenge je větší a lepší než kdy dříve. Další informace o soutěži naleznete na stránkách http://www.americancrew.com/allstarchallenge. Sledujte nás na sítích Twitter: @AmericanCrew, Facebook: https://www.facebook.com/americancrew a Instagram: @AmericanCrew

O společnosti American Crew:

Společnost American Crew, profesionální jednička v oblasti úpravy vlasů pro muže, je to značka, která definuje styl pro muže, péči o vlasy a kadeřnické trendy. Její produkty jsou dodávány do více než 30 000 salonů v 50 zemích. Produkty pro péči o vlasy společnosti American Crew zahrnují vše, co vyžaduje tvorba a péče o osobitý mužský styl, jako například výrobky pro péči o vlasy, tělo, vousy, včetně stylingu a vůní, které jsou k dostání pouze v kadeřnických salonech, holičstvích a u autorizovaných prodejců. Společnost American Crew neustále usiluje o vyváženost mužského stylu a posílení jejich osobního vhledu, poskytuje vzdělávání, marketing a další podporu, díky které mohou stylisté na trhu šířit vizi této značky účesů a módy pro muže, kterou definuje klasický styl, spolehlivost a důvěra. Další informace naleznete na internetové adrese www.americancrew.com.

Sociální sítě:

Facebook: Facebook.com/americancrew

Twitter: @americancrew

Instagram: @americancrew, #asc2015

KONTAKT:

Kontakt pro média:

Ashley Hauza

Email : Ashley.Hauza@rprmc.com

Liz Graham

Email : Liz.Graham@rprmc.com

Hillary Duchovnay

Email : Hillary.Duchovnay@rprmc.com

Rpr Marketing Communications 136 E 57th St, Suite 405New York NY 10022 Tel : +1-212-317-1462

Klíčová slova USA-styl-móda-American Crew

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.